Pozostałe produkty do higieny dla psa
Do koszyka

Savic Pieluchy Nappy 34-48cm 12szt

ID produktu: 1208306
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Pieluchy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Savic Pieluchy Nappy 34-48cm 12szt

 

 

 

Bardzo chłonne jednorazowe pieluchy, idealne dla szczeniaków i psów z problemami nietrzymania moczu.

 

  • obwód brzucha psa: 34-48cm
  • wymiar higienicznej wkładki: 10,5×9,5×20cm

 

Opakowanie: 12sztuk

 

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
Pieluchy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP DisplayPort - DisplayPort, 2, Czarny (VN567AA), BlueLounge CableClip klipsy na kabel rozmiar M 4 szt. (CC-MD-EU), Uni Mitsubishi Pencil Długopis SX101 0.35MM Czerwony, Elmak DVI-D DisplayPort Mini, 0.2, Czarny (SAVIO CL-94), Quiselle Kubek Bocian 300ml , Gastroback Czarna (42580), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 50m (54083), Sunen Zestaw szablonów do długopisu Pojazdy (DBKVY), Firaxis Games Sid Meier's Civilization V - Edycja Kompletna, ESD, AgfaPhoto Toner zamiennik Brother TN-242Y, yellow (APTBTN242YE), Incipio NGP Advanced Case Samsung Galaxy S9+, black (SA-935-BLK), WITTE MOLEN Puur 100g Vegetables Balls Apple/sunflower Seeds/oats, Morele.net Morele ELITE H3460 32 GB RAM/ 512 GB SSD/ 4 TB HDD/, Acco Okładki do bindowania termicznego 6 mm, błękit król. (100) - IB451034, Overmax Samochód RC X-Monster 3.0 , Philips Żarówka led 9W (60W) E27 A60 806lm, Baseus USB-C - USB-A Czarny (28297-uniw), Newstar Ścienny Uchwyt (FPMA-W25BLACK), NoName Etui Electro Jelly Huawei P20 złoty róż/gold pink