Wieszaki i uchwyty RTV Amica (9)

Wieszaki i uchwyty RTV Amica

(9)
Producenci:
Amica
AKTYWNE FILTRY
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Coraz więcej osób decyduje się na zawieszenie telewizora na ścianie. Takie rozwiązanie pozwala na znacznie bardziej swobodne kreowanie przestrzeni we wnętrzu. Płaskie telewizory o dużej przekątnej ekranu mogą zdobić ścianę, jak obraz. Dzięki sprytnym i dyskretnym uchwytom RTV, telewizor można zamocować na dowolnej wysokości.

Wieszaki RTV pozwalają nie tylko na najprostsze zawieszenie ekranu. Wiele modeli posiada regulację kąta nachylenia oraz położenia odbiornika. Można wybierać spośród wieszaków RTV do montażu na typowej ścianie i wieszaków do zadań specjalnych (na przykład do narożników). Oferujemy solidne i sprawdzone wieszaki RTV, które zapewnią telewizorom stabilne oparcie.

Przy wyborze uchwytu RTV należy zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. W specyfikacji produktu można znaleźć informacje określające maksymalne obciążenie ramienia uchwytu oraz wielkość telewizora, jaki można zawiesić na wybranym wieszaku. Szczególnie istotna informacja to określenie położenia otworów montażowych, które jest wyrażane w standardzie VESA. Informacja ta pozwala idealnie dopasować uchwyt do posiadanego modelu telewizora. Oferujemy wieszaki RTV, które doskonale pasują do różnych modeli telewizorów. W naszym sklepie można znaleźć również wieszaki uniwersalne.

Montaż uchwytu RTV na telewizor jest prosty i bezproblemowy. Nic dziwnego, że po to rozwiązanie sięga coraz więcej osób. Zawieszenie telewizora przy ścianie umożliwia rezygnację z typowego stolika RTV. W sprzedaży posiadamy uchwyty o podstawowej funkcjonalności, które sprawdzą się w większości wnętrz oraz uchwyty bardziej zaawansowane, które posiadają możliwość regulacji kąta nachylenia. Uchwyty uchylne sprawdzą się w przypadku dużych telewizorów, które wiesza się zazwyczaj na dość dużej wysokości.

Uchwyt RTV najczęściej montuje się na ścianie, ale są także uchwyty sufitowe oraz modele, które montuje się na blacie (na przykład na biurku). Oferujemy wszystkie typy uchwytów do różnych zastosowań, by każdy mógł dobrać odpowiedni model do indywidualnych potrzeb.