RTV

Pojazdy elektryczne

Rekomendowane przez specjalistów

Hulajnoga elektryczna MiJia 365 Pro czarna
Kupiły 34 osoby
-12%
2599 zł
2 299 zł
rekomendacja eksperta
Nowa wersja jednej z najpopularniejszych hulajnóg elektrycznych na rynku! Mocniejszy silnik, lepsze przyśpieszenie i profil skrętu, solidniejszy zaczep, większy zasięg oraz wydajniejsze hamowanie.
D3M 2 Generacja
Kupiło 13 osób
1 890 zł
rekomendacja eksperta
Nowa wersja świetnie przyjętej deski! 60 km na jednym ładowaniu, maksymalna prędkość do ponad 40 km/h, inteligentna ochrona silników oraz płynny start i hamowanie. Najwyższa przyjemność z jazdy i pewność bezpieczeństwa!
Hulajnoga elektryczna MiJia 365 White
(4)
Kupiło 88 osób
1 619 zł
rekomendacja eksperta
Hulajnoga, którą wyprzedzisz nawet rowerzystów! Pochłaniające wstrząsy pneumatyczne opony, 30 kilometrów na jednym ładowaniu, niezawodne oświetlenie oraz funkcjonalna aplikacja. Złożysz ją w 3 sekundy i zmieścisz do bagażnika.
Hulajnoga elektryczna MiJia 365 Black
(16)
Kupiło 280 osób
1 569 zł
rekomendacja eksperta
Solidna konstrukcja, wyróżniający się design i wspaniałe wrażenia podczas jazdy to tylko niektóre z zalet hulajnogi Xiaomi. Znakomity wybór zarówno na krótkie jak i długie przejażdżki!
Board1 Karbon 6.5 czarna
Kupiła 1 osoba
579 zł
rekomendacja eksperta
Deskorolka wykonana z trwałych i solidnych materiałów, posiadająca wysokiej jakości akumulator z zasięgiem nawet do 20 km. Niesamowite efekty dzięki oświetleniu LED! Wspaniała zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Hulajnoga elektryczna KX-FSKID czarno-zielona
Kupiło 13 osób
-6%
699 zł
659 zł
rekomendacja eksperta
Bezpieczeństwo przede wszystkim - ograniczenie prędkości do 12 km/h, szeroka i antypoślizgowa podstawa! Łatwo ją złożysz i wygodnie przetransportujesz. Świetny prezent dla dziecka i nastolatka!