Kamery IP TP-LINK (2)

Kamery IP TP-LINK

(2)
Producenci:
TP-LINK
AKTYWNE FILTRY
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Kamera IP TP-LINK NC450
Producent poleca
Producent Poleca: Idealne rozwiązanie do użytku domowego i biurowego, pozwalające kontrolować wszystko, na czym zależy ci najbardziej, dając poczucie komfortu, niezależnie od sytuacji.

Kamera IP TP-LINK NC450 Bestseller

ID produktu: 1096272
(16)
Kupiło 37 osób
CECHY PRODUKTU
Kolor: Biały
Typ: Dome
Zastosowanie: Wewnętrzna
Łączność: Bezprzewodowa
Pokaż więcej
Kamera IP TP-LINK Cloud 300Mbps Wireless Day/Night (NC220)

Kamera IP TP-LINK Cloud 300Mbps Wireless Day/Night (NC220)

ID produktu: 767541
CECHY PRODUKTU
Kolor: Biały
Typ: Mobilny nadzór
Zastosowanie: Wewnętrzna
Łączność: Bezprzewodowa
Pokaż więcej
-5%
194,40 zł
185,26 zł

Jak działa kamera IP?

Główną funkcją, jaką posiada uniwersalna kamera IP, jest rejestrowanie obrazu. Urządzenie podłącza się do sieci domowej, a następnie wpisuje się do przeglądarki internetowej adres, który ma przypisany kamera bezprzewodowa IP. Obraz ogląda się na laptopie, smartfonie, tablecie lub komputerze stacjonarnym. Nagranie może być wyświetlane w dowolnym miejscu na świecie w czasie rzeczywistym. W ten sposób działa kamera IP zewnętrzna obrotowa, którą często widzi się w nadmorskich kurortach i w ważnych punktach w mieście. Obraz jest przesyłany przez Internet, a turyści i mieszkańcy różnych regionów mogą zobaczyć, co dzieje się w różnych miejscach i jaka jest w nich pogoda. Ponadto wodoodporna kamera IP jest często wykorzystywana do obserwacji dzikiego ptactwa, na przykład sokołów i bocianich gniazd.

Typy kamer IP

Kamera wifi IP jest przeznaczona do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Kamera zewnętrzna IP zwykle jest dobrze widoczna dla obserwowanych osób, by zniechęcać do kradzieży i aktów wandalizmu - do wyboru jest tubowa kamera obrotowa oraz stałopozycyjna. Kompaktowa, kopułkowa obudowa jest charakterystyczna dla urządzeń do wnętrz. W pomieszczeniach sprawdza się również konstrukcja mobilna - tego typu kamera IP z mikrofonem działa niezawodnie jako urządzenie do monitorowania różnych pomieszczeń o niewielkiej powierzchni i do nagrywania prowadzonych w nich rozmów. Modele megapikselowe reprezentuje kamera IP wifi zewnętrzna, która generuje szczegółowy obraz w dużym zbliżeniu. Do wyboru ma się również urządzenia bezprzewodowe i przewodowe.

Certyfikacja IP i IK

Przed zakupem powinno się określić, gdzie i w jaki sposób będzie użytkowana kamera. Kamera IP wewnętrzna jest narażona na mniej czynników szkodliwych niż urządzenie, które znajduje się na zewnątrz budynku. Przykładowo, naścienna kamera IP obrotowa z certyfikatem IP65 dobrze sprawdzi się na zewnątrz, a model z certyfikatem IP00 w krótkim czasie ulegnie awarii, gdy spadnie deszcz. Do użytku zewnętrznego poleca się kamery z certyfikatami IP66, IP67 i IP68. Pierwsza z dwóch cyfr oznacza pyłoszczelność mierzoną w przedziale 0-6, a druga wodoodporność ocenianą w skali 0-8. Im wyższe cyfry, tym trwalsza jest kamera IP. Cena urządzenia rośnie wraz z wytrzymałością urządzenia, lecz solidniejszy model służy dłużej. Ważny jest również certyfikat IK, który oznacza, że kamera jest odporna na akty wandalizmu - poleca się wybierać modele z oznaczeniami IK08, IK09 i IK10.