RTV

Forma w domu

Rekomendowane przez specjalistów

Wioślarz magnetyczny REGATTA 300
Kupiły 4 osoby
-11%
4439 zł
3 989 zł
rekomendacja eksperta
Najwyższa półka domowego sprzętu fitness! Zaawansowany komputer, moduł bluetooth, ergonomiczna i wytrzymała konstrukcja, cicha oraz płynna praca. Po złożeniu i postawieniu w pozycji pionowej urządzenie zajmuje tyle miejsca co krzesło!
Bieżnia elektryczna Tractus
Kupiło 7 osób
3 799 zł
rekomendacja eksperta
Najpotężniejsza i najnowocześniejsza bieżnia w ofercie Spokey! Maksymalna prędkość do 22 km/h, 25 programów treningowych, maksymalna waga użytkownika do 160 kg oraz automatyczny kąt nachylenia bieżni w aż 20 poziomach.
Bieżnia elektryczna Movena
Kupiło 11 osób
-15%
2690 zł
2 299 zł
rekomendacja eksperta
Świetne połączenie nieprzeciętnych osiągów, ergonomicznej konstrukcji oraz kompaktowych rozmiarów! Wydajny system drgań, mocny silnik, intuicyjne sterowanie, możliwość złożenia i kółka transportowe oraz funkcjonalny komputer z bluetooth!
Orbitrek elektromagnetyczny iConsole+ Dunk czarny
(21)
Kupiło 130 osób
-27%
2599 zł
1 899 zł
rekomendacja eksperta
Aplikacja w Zipro Dunk otwiera zupełnie nowe możliwości. Pozwala stosować różnorodne programy treningowe oraz np. korzystać z witrualnych tras opartych o mapy Google.
Bieżnia elektryczna Trance
(1)
Kupiło 11 osób
-5%
1799 zł
1 719 zł
rekomendacja eksperta
Komfortowy, bezpieczny i nowoczesny trening w warunkach domowych! Innowacyjny system amortyzacji, elektryczna regulacja kąta nachylenia, wbudowane głośniki z obsługą MP3, łatwy wybór programu oraz klucz magnetyczny!.
Rower elektryczno-magnetyczny iConsole+ Rook
(26)
Kupiły 174 osoby
-37%
2499 zł
1 599 zł
rekomendacja eksperta
Rower treningowy Rook jest stworzony do regularnych treningów w domu. Jego konstrukcja zapewnia komfort jazdy bez względu na wzrost. Rower posiada komputer z wieloma programami treningowymi, który obsługuje aplikację fitness iConsole+.
Bieżnia elektryczna Luna
Kupiło 8 osób
-3%
1299 zł
1 269 zł
rekomendacja eksperta
Bieżnia treningowa to sposób na doskonały trening cardio, a wyjątkowy design oraz klasyczna kolorystyka sprawi, że LUNA doskonale wpasuje się w każde wnętrze.
Orbitrek magnetyczny Alear+ czarny
Kupiła 1 osoba
1 249,99 zł
rekomendacja eksperta
Jeszcze lepsza wersja orbitreka ALEAR! Automatyczny system regulacji oporu z aż 24 poziomami, regulacja długości kroku, 8 programów treningowych oraz kontrola wielu parametrów treningu.
Rower treningowy magnetyczny Gradior+
Kupiła 1 osoba
1 024,87 zł
rekomendacja eksperta
Jeszcze cichszy i bardziej komfortowy trening! Regulacja kąta nachylenia kierownicy oraz położenia siodełka, technologia OPTIMIZED POWER, aż 24 automatyczne i płynne poziomy regulacji oporu oraz technologia wytracania prędkości AUTOSLOW!
Rower magnetyczny poziomy Specus
Kupiła 1 osoba
999,99 zł
rekomendacja eksperta
Ćwicz w pozycji bezpiecznej dla zdrowia kręgosłupa! Cicha praca, regulacja odległości siodełka od pedałów, uchwyt na tablet, duży i czytelny wyświetlacz, technologia OPTIMIZED POWER.
Orbitrek magnetyczny Alear czarny
Kupiła 1 osoba
989 zł
rekomendacja eksperta
Dzięki zastosowaniu technologii OPTIMIZED POWER 8-kg koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 10 kg, co przekłada się na cichą i płynną pracę orbitreka przy zachowaniu domowych gabarytów!
Rower magnetyczny Nitro RS
(14)
Kupiło 359 osób
-53%
1999 zł
949 zł
rekomendacja eksperta
Nitro RS w zupełnie odświeżonym designie korzysta z magnetycznego systemu oporu. Charakteryzuje go płynna praca i bezawaryjne działanie. 8 poziomów regulacji oporu daje możliwość dokładnego dopasowania obciążenia do stopnia wytrenowania
Bieżnia elektryczna Even+
Kupiło 6 osób
-18%
1149 zł
949 zł
rekomendacja eksperta
Jakość znana z podstawowej wersji bieżni EVEN wzbogacona o kilka udogodnień m.in. poręcz oraz uchwyt na tablet, które sprawiają, że trening jest jeszcze przyjemniejszy! Płynna i cicha praca, niewielkie wymiary po złożeniu i sterowanie pilotem.
Rower magnetyczny Easy
(14)
Kupiły 234 osoby
-46%
1699 zł
929 zł
rekomendacja eksperta
Treningi na rowerze Easy nie obciążają kręgosłupa, dlatego znakomicie nadaje się do rehabilitacji. Oczywiście umożliwi również prowadzenie skutecznych treningów na wzmocnienie kondycji i zrzucenie zbędnych kilogramów.
Bieżnia elektryczna Even 1
Kupiły 23 osoby
-5%
899 zł
859 zł
rekomendacja eksperta
Kompaktowa bieżnia, którą łatwo zmieścisz nawet pod łóżkiem. Wydajny system amortyzacji zapewnia komfortowy trening, a silnik oraz pas biegowy pracują niezwykle cicho. Urządzeniem możesz wygodnie sterować za pomocą pilota!