RTV

Do samochodu

Rekomendowane przez specjalistów

PRO X-5 (darmowa kalibracja przez 12 miesięcy)
(75)
Kupiło 58 osób
369 zł
rekomendacja eksperta
Profesjonalny alkomat posiadający ulepszony sensor elektrochemiczny. Wysoka precyzja pomiaru, czytelny wyświetlacz oraz podświetlany ustnik świadczą o jego doskonałej jakości!
Galaxy Plus (2 lata bezpłatnej kalibracji)
(7)
Kupiło 13 osób
304,99 zł
rekomendacja eksperta
Świetna propozycja elektrochemicznego alkomatu, wyposażonego w ceramiczny sensor. Małe rozmiary oraz niska waga sprawiają że zmieści się zarówno w kieszeni jak i w schowku samochodowym.
samochodowy iOttie Easy One Touch 4 Wireless QI
(1)
Kupiło 7 osób
285,99 zł
rekomendacja eksperta
Uchwyt z wbudowaną ładowarką Qi z opatentowanym mechanizmem mocowania, sprawdzi się świetnie u osób szukających wygodnych i pewnych rozwiązań.
samochodowy iOttie Easy One Touch 4 Mount
(37)
Kupiło 136 osób
148,99 zł
rekomendacja eksperta
Wysokiej jakości uchwyt do telefonu firmy iOttie. Szeroka gama ustawień i regulacji oraz możliwość montażu zarówno na szybie jak i kokpicie sprawia, że można go w pełni dostosować do swoich wymagań.
Yudo Wireless Charging Car Phone Holder (22446)
(6)
Kupiły 2 osoby
-13%
142.4 zł
123,99 zł
rekomendacja eksperta
Ładowarka indukcyjna Trust Yudo ładuje smarfton automatycznie po umieszczeniu go w uchwycie! Kompatybilna z najnowszymi modelami marki Apple czy Samsung.
Roidmi 3S czarny
(99)
Kupiło 657 osób
94,99 zł
rekomendacja eksperta
Znakomity transmiter od Xiaomi, kompatybilny z gniazdami wszystkich modeli samochodów! Automatyczne łączenie ze sparowanym urządzeniem i wsparcie szybkiego ładowania przez 2 porty USB, zapewnią pełną wygodę użytkowania.
GEARLOCK MF100 OUT FRONT BIKE MOUNT
(1)
Kupiło 20 osób
88,18 zł
rekomendacja eksperta
Minimalistyczny uchwyt o niskiej wadze doskonale sprawdzi się dla miłośników kolarstwa szosowego umożliwiając śledzenie swojej aktywności fizycznej i trasy na przymocowanym smartfonie.
Hardpouch Bike Mount XL black
Kupiło 8 osób
81,58 zł
rekomendacja eksperta
Uchwyt na telefon z sakwą o dużej pojemności to rozwiązanie dla bardzo wymagających rowerzystów. Teraz wszystko co niezbędne możesz mieć po ręką.
EE-V200SABEGWW
(256)
Kupiło 50 osób
73,80 zł
rekomendacja eksperta
Uniwersalny uchwyt stanie się niezbędnym elementem każdej Twojej podróży! Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie nie ogranicza pola widzenia, a możliwość dopasowania pod odpowiednim kątem pozwoli na pełne wykorzystanie możliwości Twojego
Hardpouch Bike Mount L black
Kupiło 26 osób
68,90 zł
rekomendacja eksperta
Wodoodporny uchwyt na rower z sakwą idealnie sprawdzi się na dłuższe wycieczki rowerowe z wykorzystaniem nawigacji. Pomieścisz w niej telefon, powerbank oraz inne niezbędne rzeczy.
B301
Kupiło 49 osób
66,55 zł
rekomendacja eksperta
Elegancki transmiter z wyświetlaczem led oferujący wysoką jakość przesyłanego dźwięku. Wsparcie technologii Qucick Charge umożliwia szybkie ładowanie nawet trzech urządzeń jednocześnie!
grawitacyjny indukcyjny QI do szyby kokpit Black
(4)
Kupiło 35 osób
60,54 zł
rekomendacja eksperta
Doskonałe rozwiązanie dla osób szukających uchwytu oraz ładowarki indukcyjnej w jednym. Szerokie możliwości ustawień oraz technologia ładowania bezprzewodowego Qi sprawia, że model ten będzie odpowiedni do wielu smartfonów.
TM01 2-PORT USB CAR CHARGER + TRANSMITER FM Czarny
(6)
Kupiło 16 osób
51,58 zł
rekomendacja eksperta
Najnowszą wersję transmitera od firmy Baseus można użyć zarówno w autach osobowych, jak i ciężarowych. Dzięki zintegrowanym przyciskom instalacja aplikacji w telefonie nie jest konieczna, a nawigacja po utworach staje się niezmiernie prosta!
Uniwersalny GSM "Gravity", dla urządzeń o szerokości 5.5 - 8.5 - 001832030000
(3)
Kupiły 3 osoby
49,99 zł
rekomendacja eksperta
Wygodny w użyciu uchwyt z aluminiowymi ramionami poprawiający komfort korzystania z telefonu w aucie. Proste i niezawodne rozwiązanie.
do samochodu Baseus 2x USB, Bluetooth - czarny
(13)
Kupiło 47 osób
43,72 zł
rekomendacja eksperta
Transmiter o szerokim spektrum możliwości: przesyłanie muzyki, zestaw głośnomówiący, dwa gniazda USB 3,4 A oraz dodatkowe gniazdo zapalniczki samochodowej. Wszystko to sprawia, że jest to jeden z bardziej uniwersalnych produktów tego typu.