Wzmacniacze audio (23)

Wzmacniacze audio

(23)
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Wzmacniacz SMSL SK PRO Srebrny Sanskrit
Wzmacniacz Fostex HP-A4 (wzmacniacz z DAC)
Wzmacniacz Astell&Kern Desktop Amplifier (ACRO L1000)
Wzmacniacz Fostex (PC-100USB)
Wzmacniacz SMSL B1
Wzmacniacz SMSL SA-98E Black
Wzmacniacz FiiO A5 Czarny
Wzmacniacz Denon PMA-520AE Premium Silver
Wzmacniacz Denon PMA-520 BK
Wzmacniacz Denon PMA-520 SP
Wzmacniacz iBasso PB3
Wzmacniacz Marantz Wzmacniacz stereo PM5005 silver-gold-Marantz PM5005N1SG
Wzmacniacz Laney kolumna gitarowa Laney IRT212
Wzmacniacz AUNE czarny (X1s)
Wzmacniacz AUNE T1 SE
Wzmacniacz Samsung K.DOM SAMSUNG EN Soundbar (HW-MS651)
Wzmacniacz Cypress Cypress CHDBX-1C HDBaseT Repeater - CHDBX-1C
Wzmacniacz FiiO FiiO Q5
Wzmacniacz Furutech-ADL GT40 Alpha
Wzmacniacz Fostex HP-A4BL (wzmacniacz z DAC)
Wzmacniacz Furutech-ADL STRATOS (24bit~32bit/384kHz Max.)
Wzmacniacz Questyle Questyle CMA600i
Wzmacniacz Fostex Fostex HP-A8MK2

Wzmacniacz audio - do czego służy?

W uzyskaniu lepszego, głębszego dźwięku pomogą nam specjalne wzmacniacze, które zostały dostosowane do obsługi wielu urządzeń audio i wykorzystania najnowszych technologii związanych z dźwiękiem. W sklepie Morele.net wzmacniacze muzyczne są zróżnicowane pod względem budowy i najważniejszych parametrów technicznych, dlatego sprzęt dla siebie znajdzie tu każdy. Jak sama nazwa wskazuje, zadaniem wzmacniacza stereo audio jest wzmocnienie sygnału dźwiękowego, co związane jest z rozszerzeniem zakresu tonów i nadaniu mu głębi. Sygnał wyjściowy jest po prostu mocniejszy, dzięki czemu odtwarzana muzyka brzmi lepiej – możliwe jest wyłapanie wszystkich istotnych detali.

Wzmacniacz audio - dla kogo?

W ofercie sklepu Morele.net dostępne są urządzenia wielu zastosowań. Proponujemy między innymi wzmacniacze do głośników przygotowane dla audiofilów, a więc gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Urządzenia tego typu wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi, dopasowanymi do sprawnej obsługi sygnału dźwiękowego i wzmacniania go w taki sposób, by możliwe stało się uchwycenie szerokiego zakresu barw i tonów. Taki wzmacniacz głośnikowy pozwoli na przygotowanie profesjonalnego studia. Dostępne są również wzmacniacze domowe, które sprawdzą się doskonale do tworzenia własnego centrum multimedialnego lub zestawu kina domowego. Urządzenia tego typu pozwolą na wykorzystanie pełni potencjału z podpiętego zestawu grającego. Oferowane są także tanie wzmacniacze audio, które także wyróżniają się wysoką skutecznością działania

Wzmacniacze audio - parametry

Ze względu na szeroką ofertę rynkową, warto dokładnie sprawdzić, czym się charakteryzują dostępne urządzenia, by wybrać model najlepiej dopasowany do własnych potrzeb i wymagań. Pod uwagę warto wziąć między innymi zamontowane wejścia i złącza. Dostępny jest wzmacniacz z wejściem optycznym, modele USB i wiele innych, pozwalających na podpięcie wielu zróżnicowanych urządzeń odbiorczych i nadawczych. Niezwykle istotnymi parametrami są: oferowana moc wyjściowa, efektywność i skuteczność. Do tego należy dodać również minimalne i maksymalne pasmo przenoszenia oraz typ zastosowanych obwodów. Na tej podstawie możliwy jest dobór sprzętu dopasowanego do konkretnych zadań. Proponowane wzmacniacze obsługują również szereg technologii mających rozszerzyć ich możliwości, a także nadać dodatkowej głębi dźwiękom. Mowa tu między innymi o mikroprocesorowym trybie zatrzymania, separacji kanałów czy też tryby ekologiczne, związane z niskim poborem mocy. Jakość wzmacniacza jest zależna również od sposobu jego wykonania. Producenci korzystają z konstrukcji odpornych na wibracje, pozłacanych wtyków i wielu innych dodatków, które sprawiają, że funkcjonowanie całego systemu odbywa się bez zakłóceń.