Etui i pokrowce do telefonów
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Ringke Ringke Fusion Noble do Galaxy S6 Edge Wedding

ID produktu: 4532856
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Galaxy S6 Edge
  • Kolor: Przezroczysty, Wzór
  • Materiał: TPU
  • Typ: Plecki/Nakładka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Rinkge Fusion - wyjątkowe etui którego niewątpliwą zaletą są niewielkie gabaryty w stosunku do oferowanej ochrony. 
Wykonane z elastycznego poliwęglanu, dodakowo wzmocnione amortyzującym tworzywem TPU. Całość świetnie niweluje wszelkie upadki oraz chroni przed zarysowaniami. Obudowa nie wpływa znacząco na wygląd i w istotny sposób poprawia pewność i komfort trzymania telefonu w dłoni. Polecana szczegónie w codziennej praktycznej ochronie urządzenia.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
8809419558735
EAN
8809419558735
Informacje podstawowe
Przezroczysty
Wzór
Plecki/Nakładka
Informacje techniczne
Wyposażenie

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
6 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Kodak Bateria Xtralife 9V Block 1szt., Vakoss Rozdziekacz antenowy RF na 2x RF (TC-A116S), InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 50/125µm, OM3 35m (88635O), Bertus DL.EASY ZEL.BROKAT 10KOL. (5905339484727), Akasa Plato X6 NUC (A-NUC27-M1B), Sven SEB-190M (SV-013042), Digitus Funkmaus (DA-20155), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy SC - SC, OS2, 9/125um, Duplex, Singlemode, 1m (470605), Optoma W461 Lampowy 1280 x 800px 5000 lm DLP, Nike Nike Heritage Gymsack BA5351-011 czarne One size, Nillkin Etui Frosted Shield dla Asus Zenfone 3 Deluxe, EFB HDMI - HDMI 1m czarny (K7901.1), Nokia WH-108 czarne, Qoltec 5g (51652), nemo HARTOWANE SZKŁO IPHONE 6+ (5,5") PIT NIEBIESKI, Telone Etui Super Slim Shine Book Mate 8 czarne, Kenko Kenko Filtr RealPro MC UV 49mm, DD-Print Toner 51X Black VIP (Q7551X)
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni