Przysmaki dla psa

RASCO MIĘKKIE SUSZONE PIERSI KURCZAKA 500g

ID produktu: 1471000
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Suszone mięso
  • Właściwości: Wzmacniające uzębienie, Bezzbożowe, Naturalne, Dostarczająca witamin i składników odżywczych, Najwyższa smakowitość, Naturalny
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Smakowity gryzak dla psa. Świetnie sprawdzi się jako nagroda lub przekąska by umilić psiakowi czas. Pomaga zachować higienę jamy ustnej i zdrowie zębów, a jednocześnie zaspokaja naturalny instynkt żucia psa. Przysmak sprawi, że Twój pies będzie szczęśliwy i pełen energii.

Specyfikacja

Właściwości
Wzmacniające uzębienie
Bezzbożowe
Naturalne
Dostarczająca witamin i składników odżywczych
Najwyższa smakowitość
Naturalny
Rodzaj
Suszone mięso

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Digitus Wzmacniacz sygnału VGA do 65m, 1920x1440 (DS-53900-1), HP J9540A, Braun Phototechnik Filtr foto Blueline CPL 43mm blucpl43, Seagate Expansion, 1TB (STEA1000400), InLine D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 1.5m, Czarny Niebieski (17714S), HSP Radio Tray Bottom Mount (HSP/28008), Maximum Grid (20646), Synergy Labs Dental Fresh Specjalna Formuła dla Kota 237 ml, Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 100m (54089), Epson tusz T33XL (C13T33514012), Trixie PIŁKI LEOPARD 4cm 4szt., CableMod WideBeam Hybrid LED Strip 60cm - RGB/W (CM-LED-60-D60RGBW-R), Novus Zszywki 23/15 super x 1000 (042-0044 NO), TelForceOne Tempered Glass 5D do Samsung A3 2017 białe (OEM001057), NoName Etui Candy Xiaomi Redmi Note 5 Pro przez roczysty/clear, nemo PILLOW CASE NOK E51, Lindy MiniJack 3.5mm - MiniJack 3.5mm, 2m, Czarny (35328), Asarto Toner Asarto do Kyocera TK475 | FS6025/6030 | black, LG HLDS Zewnętrzna nagrywarka Blu-Ray BP55EB40, Ultra Slim Portable, Black