Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 100m (54089)

Kable proste
ID produktu: 1080544
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 51 - 350m
  • Kolor: Żółty
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC.

Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
Produkt indywidualnie testowany.

Specyfikacja

Żółty
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
51 - 350m
Patchcord światłowodowy
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: 3MK FlexibleGlass do Samsung Galaxy Xcover 2 (F3MK_FLEXGLASS_SAMXcover2S7710), Integral Xpression Owls 16GB (INFD16GBXPROWLS), Platinet MAXELL 2 x R20 BLISTER*2 774401.04.EU, InLine Antenowy, 0.5, Biały (69350), Sandberg HDMI - HDMI, 5, Biały (309-00), Apple Beats Solo3 Wireless – różowe złoto (MNET2ZM/A), Trixie Smycz Jimmy regulowana - Brązowa 1 cm XXS-XS, Trixie SNACKI Premio PALUSZKI JAGNIĘCINA/INDYK, 4 × 5 g, Trixie PRZEDNIA TORBA DO ROWERU 43x26x26cm CZARNO-SZARA, Maxcom MM 330 CLASSIC (MAXCOMMM330), Casio MTP-1260D -1B, Ami Play Koszulka Polo Oxford 40 cm Miniature Schnauzer Granatowa, Dell Battery 6 Cell 65W HR (Latitud, GSM City SZKŁO HARTOWANE 9H HTC U PLAY, Hurtel Etui Samsung Galaxy S8 G950 Squishy animal żelowy pokrowiec gumowy gniotek zabawka 4D chmurka, Mercury Goospery ETUI JELLY CASE MERCURY SAMSUNG I9300 S3 RÓŻOWY, Xilence MULTI SOCKET/XC054 , Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00VWPB) 8 GB RAM/ 512 GB SSD/, Equip Equip Wandhalterung Flat Screen 37"-70"