Etui i pokrowce do telefonów

Puro puro impact pro magnet shield 6, 6s, 7, 7s (IPC747CMAGSHBLK)

ID produktu: 1771388
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: iPhone 7s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7
  • Kolor: Czarny
  • Materiał: Pozostałe
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Potrójna ochrona:

 Rozproszenie energii uderzenia (TPU)
Amortyzujący wewnętrzny bumper (TPE)
Chroniący przed porysowaniem telefonu tylny przezroczysty panel (PC)

Specyfikacja

Czarny
Pozostałe
iPhone 6
iPhone 6s
iPhone 7
iPhone 7s

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Titanum DVD-R/25/Cake 4.7GB 8x, Fujitsu SFP+ Module Multi Mode Fiber 10GbE LC (S26361-F3986-L3), Omega 9.7" Maryland Czarne (41696), Lenovo ThinkCentre Tiny (4X20E53340), InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 50/125µm, OM2 0.5m (88644), MicroSpareparts Mobile Lenovo Yoga 3 Charger EU - MSPT2124, JW Pet GOOD BREATH BONE SMALL (43040), Titanum Panini (TKT004W), Lindy Patchcord Cat.6, S/FTP, 1m, żółty (47762), Trixie BUJAWKA DUŻA 20,5X29CM, CHABA OBROŻA SKÓRZANA 22mm/60cm CZERWONA, DERMAPHARM PLYN DO PRZEM. USZU 75ML, Axial Części amortyzatora oraz tłok 16mm (AX31031), Syma Płytka Główna X20-05, MSI GV62 8RD-018XPL 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Whirlpool WNF8T3UW, Foxy Akumulator 3300mAh 18,5V 40/80C 61,1Wh (3EB6024) , Redragon Klawiatura REDRAGON K561RGB (mechaniczna; USB 2.0; kolor czarny), JetWorld Toner Cyan Xerox C400 C405 / 106R03534 (CT202575) / 8000 stron / zamiennik uniwersalny