Psy

Zabawki dla psa

Wszystkie kategorie

Rekomendowane przez specjalistów

ZABAWKA DLA PSA Dog Activity "Flip Board", o 23 × 3 cm
(6)
Kupiło 39 osób
29,51 zł
rekomendacja eksperta
Flip Board to strategiczna gra dla psa pobudzająca do pracy intelekt zwierzęcia. Zabawka posiada kilka płytkich otworów, w których umieszcza się ulubione smakołyki zwierzęcia.
Zabawka dla psa Dog Activity Snack Roll'/ Rolka do przysmaków śr. 6/5×14 cm red-blue
(8)
Kupiło 17 osób
20,65 zł
rekomendacja eksperta
Rolki Snackroll to bardzo atrakcyjna zabawka dla psa. Wewnątrz rolki można umieścić na przykład suchą karmę. W środku zabawki umieszczone są trzy pręty, które służą do regulowania wielkości otworów.
PIŁKA DENTAFUN MIĘTA 5cm
(9)
Kupiły 64 osoby
8,97 zł
rekomendacja eksperta
Piłka wykonana została z wysokiej jakości kauczuku naturalnego o smaku mięty-doskonale sprawdzi się podczas codziennych spacerów z psem i treningów.
ZABAWKA-SZNUR BAWEŁNIANY 15cm/25g
(15)
Kupiło 59 osób
1,66 zł
rekomendacja eksperta
Zabawka odpowiednia dla psów w każdym wieku. Wykonana z naturalnych materiałów. Przeznaczona do gryzienia, szarpania i ciągnięcia. Pomaga utrzymać higienę jamy ustnej naszego pupila.
KICK FETCH SMALL (251101)
Kupiły 4 osoby
85 zł
rekomendacja eksperta
Cicha, miękka i lekka. Nie zniszczy ścian, nie zbije okna i nie zabrudzi mebli. Specjalna budowa piłki ułatwia jej pochwycenie przez psa. Odporna na zęby psa i zmienne warunki atmosferyczne.
Pluszowe zwierzątko Flaming różowy 40cm
(1)
Kupiło 6 osób
29,69 zł
rekomendacja eksperta
Ten różowy koleżka to pluszowy flaming dla psa , który został przygotowany z myślą o czworonożnych domownikach . Wydający wesołe dźwięki flaming dla psa jest też idealnym sposobem na rozpoczęcie wspólnych psot i pobudzenie do aktywności.
Bombka na przysmaki czerwona 6.5cm
Kupiło 15 osób
6,99 zł
rekomendacja eksperta
Zabawka dla psa została wykonana z wytrzymałego kauczuku. Idealnie sprawdzi się dla psów, które lubią gryźć i aportować.
Zabawka dla psa Wiewiórka 29 cm
Kupiło 6 osób
16,72 zł
rekomendacja eksperta
Pluszowa wiewiórka Barry King idealna dla szczeniąt ale również odpowiednia dla psów starszych i dorosłych. Maskotka posiada dwie piszczałki , w głowie i ogonie , przez co dodatkowo zachęci Twojego pupila do zabawy.