Psy

Zabawki dla psa

Wszystkie kategorie

Rekomendowane przez specjalistów

ZABAWKA DLA PSA Dog Activity "Flip Board", o 23 × 3 cm
(4)
Kupiło 38 osób
28,91 zł
rekomendacja eksperta
Flip Board to strategiczna gra dla psa pobudzająca do pracy intelekt zwierzęcia. Zabawka posiada kilka płytkich otworów, w których umieszcza się ulubione smakołyki zwierzęcia.
Zabawka dla psa Dog Activity Snack Roll'/ Rolka do przysmaków śr. 6/5×14 cm red-blue
(5)
Kupiło 11 osób
20,29 zł
rekomendacja eksperta
Rolki Snackroll to bardzo atrakcyjna zabawka dla psa. Wewnątrz rolki można umieścić na przykład suchą karmę. W środku zabawki umieszczone są trzy pręty, które służą do regulowania wielkości otworów.
PIŁKA DENTAFUN MIĘTA 5cm
(6)
Kupiły 62 osoby
7,94 zł
rekomendacja eksperta
Piłka wykonana została z wysokiej jakości kauczuku naturalnego o smaku mięty-doskonale sprawdzi się podczas codziennych spacerów z psem i treningów.
ZABAWKA-SZNUR BAWEŁNIANY 15cm/25g
(12)
Kupiło 38 osób
1,87 zł
rekomendacja eksperta
Zabawka odpowiednia dla psów w każdym wieku. Wykonana z naturalnych materiałów. Przeznaczona do gryzienia, szarpania i ciągnięcia. Pomaga utrzymać higienę jamy ustnej naszego pupila.
KICK FETCH SMALL (251101)
Kupiły 3 osoby
85 zł
rekomendacja eksperta
Cicha, miękka i lekka. Nie zniszczy ścian, nie zbije okna i nie zabrudzi mebli. Specjalna budowa piłki ułatwia jej pochwycenie przez psa. Odporna na zęby psa i zmienne warunki atmosferyczne.
ZABAWKA DLA PSA "POKER BOX" 31x10x31cm
Kupiły 2 osoby
65 zł
rekomendacja eksperta
Interaktywna zabawka dla psa Dog Activity – POCKER BOX firmy Trixie rozwinie inteligencję oraz zmysł węchu Twojego pupila. Sprawdź, jaki Twój pies jest mądry i ciesz się razem z nim z osiągniętych sukcesów.
Zabawka pluszowa Borsuk Hector brązowa 16x24x11 cm
Kupiło 5 osób
22,75 zł
rekomendacja eksperta
Urocza zabawka Hector jest doskonała dla każdego psa. Posiada miękki plusz, który jest delikatny oraz bezpieczny dla psiego pyska. Aby zapewnić jeszcze więcej rozrywki, Hector został wzbogacony o piszczek, któremu nie oprze się żaden pies.
Zabawka dla psa Wiewiórka 29 cm
Kupiły 3 osoby
16,20 zł
rekomendacja eksperta
Pluszowa wiewiórka Barry King idealna dla szczeniąt ale również odpowiednia dla psów starszych i dorosłych. Maskotka posiada dwie piszczałki , w głowie i ogonie , przez co dodatkowo zachęci Twojego pupila do zabawy.
Bombka na przysmaki czerwona 6.5cm
Kupiło 10 osób
7,22 zł
rekomendacja eksperta
Zabawka dla psa została wykonana z wytrzymałego kauczuku. Idealnie sprawdzi się dla psów, które lubią gryźć i aportować.