Projektory

Projektor BenQ W1080ST+ DLP FullHD Short Throw (9H.J9J77.17E)

Lampowy FHD (1920 x 1080)
ID produktu: 666443
Zobacz produkty podobne
(4)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • Jasność ANSI [lumen]: 2200
  • Technologia obrazu: DLP
  • Łączność WiFi: WiFi Ready
Opis
Specyfikacja
Opinie (4)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Wolny od Kabli i Łatwy w Instalacji

Nowa Generacja Zestawu Bezprzewodowego -  Full HD
Zaprojektowany, aby Dać Ci Więcej Wolności i mniej Kłopotów.
 

Projektor W1080ST + uwalnia od problemów okablowania, kłopotów pośrednictwa instalacji, jak również dodatkowych kosztów przebudowy -  wraz z Dodatkiem Nowej Generacji Wireless Kit BenQ Full HD. To urządzenie jest dostępne jako wyposażenie dodatkowe, to potężny zestaw umożliwiający W1080ST+  przesyłanie nieskompresowanego sygnału 1080p Full HD bezprzewodowo - i ze wsparciem 3D. Teraz można usiąść, odpocząć i cieszyć się ulubionymi filmami i grami!

‧Absolutna Wygoda | Ustawienia Tylko Jeden Raz

Celem konfiguracji projektora, wymagane jest przejście tylko kilka kroków i raz na zawsze możesz się już cieszyć się z funkcji plug-and-play. Gdy wszystko jest prawidłowo podłączone, nadajnik i odbiornik automatycznie będą sparowane, tak aby bez problemu można podłączyć W1080ST + po raz pierwszy do sieci i utrzymać te ustawienia na dalszy czas użytkowania projektora. Aby, zaoszczędzić Ci wszystkich kłopotów związanych z okablowaniem projektora, odbiornik transmisji, można łatwo zamontować na prawej stronie W1080ST + i elektronicznie zasilać go bezpośrednio przez projektor, zamiast zasilania poprzez kabel z dodatkowego gniazka. Tutaj wszystko jest łatwe, proste i przyjemne!

‧Doskonała Jakość Bezprzewodowej Transmisji Przesyłu

W1080ST + wyposażony jest w zasięg sieci bezprzewodowej do 30 metrów (100 stóp) i czterech wbudowanych anten, tak aby zapewnić najlepszą jakość transmisji strumieniowej, przez meble i ściany z jednego pomieszczenia do drugiego.Projektor dostarcza również wolną od opóźnień wydajność transmisji idealnie nadającą się do gier szybkiej akcji i ruchu.Nadszedł czas, aby przygotować się do wysokiej jakości przyjemności audiowizualnego i płynnej rozgrywki gry w salonie lub w zaciszu swojego pokoju. * Odległość transmisji zależy od rzeczywistego ukształtowania środowiska.

‧Zero Zakłócenia | DFS Przeciwzakóceniowa Wybór Czestotliwości

Dzięki Dynamicznemu Wyborowi Częstotliwości (DFS), mechanizm automatycznie przełącza pomiędzy kanałami, w momencie kiedy napotyka na zakłócenia sygnału.To powoduje bardzo stabilną jakość HD Streaming - to wszystko czego potrzebujesz.

Moc10W Potężnego Dźwięku Przestrzenego

Wbudowany 10W głośnik komory rezonansowej jest profesjonalnie dostrojony w celu zwiększenia jakości dźwięku odtwarzanego z głębszych tonów bazowych. W1080ST+ oferuje prawdziwie wciągającą jakość dźwięku, który jest wolny od problemów okablowania głośników stereo. Co więcej, istnieją cztery zaprogramowane tryby dźwiękowe i jeden korektor ustawień, tak aby idealnie dopasować je do muzyki Twojego wyboru i najbardziej optymalnej przyjemności z odbioru ulubionych utworów.

 

Elastyczność Instalacji Projektora

Pozioma Korekcja Keystone/Side-by-side

Funkcja korekcji poziomej, lub side-by-side jest przydatna, gdy masz trudności z usuwaniem rzeczy ze stołu w salonie lub znalezieniem idealnego miejsca stacjonowania dla W1080ST+. Umożliwiając korekcję efektu trapezu, która występuje, gdy projektor znajduje się poza centrum, ta funkcja oferuje elastyczność, czego potrzebujesz, aby skorzystać nieużywanych  narożników stołu czy lub miejsca na stoliku przekształcając je w idealny punkt stacjonowania dla W1080ST+.

100” Obraz Wyświetlany z Odległości 1.5 M

W1080ST+ daje dodatkową elastyczność projekcji i instalacji z możliwością projekcji krótkiego rzutu. Wymagane są tylko 1,5 m. przestrzeni, aby stworzyć wspaniały 100 "duży obraz. To łatwy w obsłudze projektor, który dostarczy Ci dużo wizualnej rozrywki w niemal każdym salonie!

Przesunięcie - Lens Shift - Położenia Obiektywu dla Większej Elastyczności
 

Przesunięcie obiektywu zapewnia dodatkową elastyczność, przezwyciężając wszelkie drobne nieścisłości podczas instalacji projektora. Wszystko co musisz zrobić, to ustawić przełącznik umieszczony obok obiektywu do przesunięcia wyświetlanego obrazu o 110% -130%. Z tą pomocną funkcją, nigdy nie będziesz musiał martwić się o ustawianie projektora nie w tym miejscu, jaki daje odrazu perfekcyjny obraz!.

 

Genialna jakość obrazu
 

Spektakularny Obraz Full HD 1080p
 

W1080ST+ "psuje" Twoje oczy prawdziwym odwzorowaniem kolorów i szczegółów dostarczonych dla Ciebie dzięki zoptymalizowanemu systemowi optycznemu 1080p Full HD, który składa się z obiektywu projekcyjnego zbudowanego tylko ze szklanych soczewek. Teraz możesz się cieszyć ulubioną rozrywką multimedialną wyświetlaną w wysokiej rozdzielczości oraz w najlepszej jasności i ostrości - od Blu-ray DVD, gier wideo i transmisji HD.

 

‧Obrazy Nie Full HD
Niska Rozdzielczość


(Zdjęcia Poglądowe)

‧Obrazy Full HD 1080P
Wysoka Rozdzielczość

6X-Segment - Niezależne Koło Kolorów

Ekskluzywne narzędzie zarządzania kolorami (6X-Segment RGBRGB) BenQ zapewnia 100% bezkompromisowe realne dostosowanie kolorów w swojej głębi i zasięgu, tak aby dokładnie ustawić barwy, kontrast, jasność, temperaturę kolorów, gammę i poziom białych odcieni i jak najlepiej dopasować je do Twoich indywidualnych preferencji.

 

Certyfikat Kalibracji ISFccc® Certification

W1080ST+ posiada Certyfikat ISFccc® dla dostosowania do każdego pomieszczenia, oferuje kalibrację dla zoptymalizowanej wydajności kolorów w dzień i w nocy, tak aby dostosować się do układu każdego pomieszczenia oraz do poziomu natężenia światła w danym otoczeniu.

Doskonała Wydajność Kontrastu z DarkChip3™

W1080ST+ jest zbudowany z zaawansowaną technologią DarkChip3 DLP® Texas Instrument, dzięki której wyświetlana jest większa jasność i głębsze poziomy czerni poprzez wypełnienie obszaru w których cyfrowe mikro lusterka łączą się, dając filmową jakość obrazu.

Doskonała Jakość Wyświetlanego Obrazu 3D

Perfekcja 3D Full HD

W1080ST + obsługuje wiele form 3D w niesamowitej jakości Full HD 1080p, w tym HDMI 1.4a 3D, Blu-ray, transmisji 3D, gier wideo i łączności PC NVIDIA 3DTV. Teraz bez wiekszych problemów możesz zmaksymalizować przyjemność oglądania obrazu 3D.

 

Wysoki Współczynnik Kontrastu ANSI

Natywny kontrast, zwany ANSI kontrast, jest tym, co napędza postrzeganą jakość obrazu. Jak wykazano
w poniższych zestawieniach, ANSI (American National Standards Institute) mierzy i porównuje jasność segmentów czarnych i białych kolorów, oferując bardziej dokładne odwzorowanie wydajności kontrastu projektora poza Fofo (Włączony / Wyłączony), który mierzy i porównuje jasność na pełnych czarnych i pełnych białych ekranach. Ponieważ rzeczywistość jest taka, że ​​większość obrazów wyświetlanych nie jest absolutnie w 100% wpełni czerne i białe, ale jest mieszanką segmentów kolorów czarnego i białego. Z wysokim wspólczynnikiem 560: 1 ANSI kontrastu, W1080ST+ jest tak zbudowany, aby odsłonić najsubtelniejsze szczegóły w najgłębszym, najprawdziwszym kolorze czarnym.

‧ On / Off Współczynnik Kontrast
mierzy i porównuje jasność na pełnych czarnych i pełnych białych ekranach.

‧ ANSI Współczynnik Kontrastu
mierzy i porównuje jasność segmentów czarnego i białego

Szybki Czas Reakcji

Wysoki czas reakcji - W1080ST+ jest idealnym kompanem dla gier wideo dla Ciebie i Twoich bliskich.
Bardzo gładka projekcja oznacza, że ​​otrzymasz nieprzerwany, szybki ruch, pełen wrażeń, gdy ścigasz się z zawodnikami z PS4 lub imitujesz mecz bokserski z X-Box Kinect.

Z opoźnieniem

 

Bez opóźnienia

Łatwa i prosta obsługa

Intuicyjny Interfejs Użytkownika

W1080ST+ jest bardzo prosty w obsłudze z zupełnie nowym intuicyjnie zaprojektowanym interfejsem, które jest łatwe dla każdego nowego użytkownika.

Dodatkowo, zaawansowane narzędzie Automatycznego Wykrywania Źródła Sygnałuy, które wykrywa źródło sygnału o połowę pierwotnej prędkości, podkreślając je na kolor zielony, oznaczjąc je jako "OK" dla startu tego źródła.

Kreator Konfiguracji

Dla ustawiania W1080ST+ po raz pierwszy, po prostu postępuj zgodnie z wizualnymi instrukcjami podanymi w przyjaznym dla użytkownika interfejsie kreatora konfiguracji. Musisz to zrobić z procesu instalacji, zanim się zorientujesz

 

Plug-and-Play Mobile Entertainment z Mobile High-Definition Link (MHL)

Dzięki wsparciu łączności MHL, W1080ST+ umożliwia bezbłędny przepływ strumienia transmisji cyfrowej przewodowej lub bezprzewodowej z dowolnego smart urządzenia za pomocą kabla MHL lub MHL dongle. To nie tylko rozszerza Twoją mobilną rozrywkę na dużym ekranie za pomocą prostego plug-and-play, ale również sprawia, że łatwiej dzielić radość oglądania wybranych materiałów z rodziną i przyjaciółmi. Istotną fukcją jest możliwość przeglądania stron internetowych, wyświetlania filmów i gry bez konieczności włączania komputera. Dodatkowo można uzyskać dostęp do funkcji odtwarzania na urządzeniu przenośnym za pomocą pilota zdalnego sterowania W1080ST+!

Oszczędzamy Energię, Przyjaźni Środowisku

Światowy Lider w Technologii SmartEco-Przyjazny dla Zielonego Środowiska

Dzisiaj stoimy przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi, tak aby obniżyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju idealnego rozwiązania - Technologii SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technologia  SmartEco łączy w sobie doskonałą jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki Technologii SmartEco, nasi klienci dostają narzędzie pracy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie, jednocześnie zmniejszają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia znacznie wydłuża żywotność lampy.

 

Tryb SmartEco

Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji zapewniamy bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

 

                     Tryb Normalny 296W

 

                                                         Tryb SmartEco 
                                                             163W

 

(Źródło: 2010 Philips white paper)

Tryb Eco Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył  Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

 

 

 
 

Żródło Wykryte
100% Moc Lampy

 

Brak Sygnału Źródłowego
30% Moc Lampy

 

Projektory BenQ DLP ® ︱ Długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

Ponadczasowa jakość obrazu:

Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.
 

Nie-DLP Projektor

                      Oryginalny Kolor        Po Okresie Intensywnego Użytkowania        Po Instalacji Nowej Lampy  

BenQ DLP Projektor

Technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ dodatkowo zwiększa wydajność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

Prawdziwe, Żywe Kolory:

Nawet w dobrze oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

 

Projektor nie-DLP

 

BenQ Projektor DLP

 

(Wszystkie zdjęcia przedstawiające scenariusze projekcji są symulowane.)

EkoFAKTY

Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ!
Rozwój produktów przyjaznych środowisku stwarza proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety, ale również aktywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska!
Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje  Firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, odpowiedniego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych oraz innych aspektów dotyczących produktu i ochrony środowiska naturalnego.

Arsenic-free optical glass

BFR/PVC-free casing plastics

PVC-free plastic packaging

Specyfikacja

W pionie +/- 20 stopni
W poziomie +/- 20 stopni
Zastosowane technologie
Baterie
Instrukcja obsługi
Osłona na obiektyw
Pilot
Zasilacz

Opinie (4)

(4)
5/5
(4)
100% osób poleca
ten produkt
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Ładny, jasny obraz, wygodny w użyciu - duży obraz przy niewielkiej odległości od ekranu (short throw).
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (1)

Wczoraj dostałem BenQ W1080ST+
586065 BenQ MODUŁ WI-FI ale ne współpracują Przy zakupie podpowiedziano mi taki zestaw. Co zrobić by projektor mógł działać bezprzewodowo jak w informacji na waszej stronie?
Nie wiem co ci polecono, ale jak się zorientowałem z opisów w necie, bo też chcę kupić ST+, moduł gwarantujący wifi z ful lhd i 3D to Zestaw Bezprzewodowy BenQ Full HD WDP01 za ok 1700 zł, natomiast Wireless Dongle WDRT8192 za 200 zł to też WIFI tyle że prześle obrazy nieruchome (prezentacje zdjęcia itp). Patrz http://benq.com.pl/product/projector/benqwirelessfullhdkitwdp01/

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
0-801-551-251
0-62-766-77-71
Opis:
Kontakt do pomocy serwisowej: Polska Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 0-801-551-251 lub 0-62-766-77-71 (obsługa klienta), od poniedziałku do piatku w godzinach od 9:00 do 18:00 UWAGA!!! Aparaty Fotograficzne (wyłącznie) Prosimy wysyłać do serwisu bez dołączonych akcesorii. Tylko sam aparat (bez baterii, zasilaczy, kart SD i itp.)
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (4)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: 3MK Classic do Huawei Ascend Y550, 2 sztuki (F3MK_CLASSIC_HWIY550), Gimmik Przewody z wtyczką czerwony i czarny (W608-7-024), Gembird HDMI MiniJack 3.5 mm D-Sub (VGA), 0.15, Czarny (A-HDMI-VGA-03), Camelion Bateria 3V (CR2032), 1-pack (13001032), Dingo obroża "Basic" z metalowym zapięciem 10 mm x 35 cm pink- 13084, Flexi New Comfort Smycz automatyczna XS taśma 3m Różowa, Trixie Uprząż Touring Premium M - Czarna, Nitro Concepts S300 Astral Yellow (NC-S300-BY), Durable Trend 16L czarny (1701710060), Protos Papier ksero biały A4 op.100 arkuszy, Lenovo Keyboard (TURKISH), Dream Machines G1060-17PL49 32 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/, GSM City CASE ETUI NADRUK KOSZULKA 2 HUAWEI Y5, Q&Q Męski QA20-211 Fasion Mesh Unisex, Mercury Goospery Etui iJelly new SONY XPERIA X jasny róż , Brilanz Gąbka do mycia 10szt., MSI GF63 8RC-039XPL 16 GB RAM/ 512 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld KLHCI8CFA iPhone 7/8 hardcase transparent Choupette Fun, GoPro Sports Kit zestaw sportowy