Projektory
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Projektor BenQ lampowy 1920 x 1200px 5000lm DLP

ID produktu: 718944
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Format obrazu: 16:10
  • Wbudowane głośniki: Moc nieokreślona, 2 W
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Lampowe źródło światła

Lampy w projektorach były dostępne niemal od zawsze. Lampa jest tradycyjnym i najczęściej spotykanym źródłem światła w projektorze. Projektor z lampowym źródłem światła jest tańszy od projektora laserowego, co jest na pewno jego zaletą. Dodatkowo projektor lampowy charakteryzują się wysokim kontrastem. Ze względu na potrzebę chłodzenia lampy w tego typu projektorach będzie on głośniejszy.

DLP

DLP czyli Digital Light Processing to jedna z popularniejszych technologii wyświetlania w projektorach. Sercem DLP jest matryca z mikro zwierciadeł, z których każde ma odpowiadać jednemu punktowi obrazu. Zaletami DLP są m.in. wysoki kontrast i głębokie czernie, niski pobór energii, wysoka jakość kolorów przez cały cykl życia projektora.

3D Ready

Marzyłeś kiedyś o możliwości oglądania filmów 3D jak w kinie, nie ruszając się ze swojego domu? Projektor z oznaczeniem 3D ready jest w stanie sprostać temu zadaniu. Projektor 3D Ready ma możliwość odbioru sygnału 3D o częstotliwości 120Hz. Do oglądania w 3D mogą być potrzebne specjalne okulary 3D lub odpowiedni adapter.

Doskonała Jakość Wyświetlanego Obrazu
Rozdzielczość Natywna WUXGA

Projektor SU917 posiada Natywną Rozdzielczość WUXGA do 1920 x 1200. Taka rożdzieloczość zapewnia wyraźne i dokładne obrazy w każdej prezentacji!

5000 ANSI Lumenów

Nie ma znaczenia, gdzie jesteś, dzięki 5000 ANSI lumenów jasności, SU917 zawsze wyświetla najlepszej jakości prezentacje w pełnej jasności! Teraz skala oświetlenia wokół Ciebie nie ma już praktycznie znaczenia!

(Simulated Photos)

Wysoki Współczynnik Kontrastu

Doświadczenie w projketowaniu projektorów BenQ dostarcza najwyższt zdumiewający  współczynnik kontrastu 7000:1, znacznie poprawiając poziom czerni definicji wyświetlanego obrazu.

                                    Wysoki Kontrast                                                  Niski Kontrast  

Niezależne Zarządzanie 3D - dla Sześciu Podstawowych Kolorów

Ekskluzywne narzędzie BenQ pomagające w zarządzaniu kolorami 3D, zapewnia 100% bezkompromisowe i niezależne dostosowywanie kolorów poprzez ziarno i nasycenie wszystkich sześciu podstawowych kolorów (R / G / B / C / M / Y).

Nasycenie Kolorem Czerwonym

Oryginalne Kolory
(Zdjęcie poglądowe)

Łatwa Instalacja
 

Przesunięcie - Lens Shift - Położenia Obiektywu dla Większej Elastyczności
 

Przesunięcie obiektywu zapewnia dodatkową elastyczność, przezwyciężając wszelkie drobne nieścisłości podczas instalacji projektora. Wszystko co musisz zrobić, to ustawić przełącznik umieszczony obok obiektywu do przesunięcia wyświetlanego obrazu o 120% -145%. Z tą pomocną funkcją, nigdy nie będziesz musiał martwić się o ustawianie projektora nie w tym miejscu, jaki daje odrazu perfekcyjny obraz!

Duży Zoom dla Optymalnego Zakresu w Dowolnej Przestrzeni

SU917 posiada 1.5x funkcję zoomu uwalnijąc miejsce z imponującym zakresie rzutów z dystansu, co daje swobodę i elastyczność umieszczenie projektora w dowolnym miejscu, bez konieczności remodelingu danego pomieszczenia.

Przydatne Rozwiązania
 

Korekcja Keystone 2D

Gdy projektor znajduje się poza centralnym punktem wyświetlenia, funkcja korekcji zniekształceń trapezowych 2D daje szerszą elastyczność instalacji poprzez korygowanie efektu trapezu za pomocą korekt poziomych i pionowych.

Bez Korekcji 2D Keystone

 

Korekcja 2D Keystoneystone

 

Korekta Narożna

Dopasowanie narożne obrazu to elastyczny i wygodny sposób, aby skorygować wymiary obrazu poprzez dostosowanie każdego narożnika obrazu oddzielnie.

 

Bez Korekty Narożnej

 

Z Korektą Narożną

Wspomaga Różne Formaty 3D

Projektory Edukacyjne BenQ są standardowo wyposażone w DLP Link ™ obsługujący projekcję 3D, oferując studentom te same niesamowite efekty 3D, które mogą zobaczyć w filmach 3D. Obsługiwane przez SU917 formaty 3D to: pole-sekwencyjne 3D, 3D Frame Packing, 3D top-and-bottom i 3D side-by-side. Co więcej, ten niesamowity Projektor można podłączyć do odtwarzacza Blu-ray DVD dla osiągnięcia jeszcze bardziej oszałamiające jakości wizualnej.

Wspomagane Formaty 3D

Source / format 3D Field Sequential 3D frame packing 3D top bottom 3D side by side
D SUB-PC V   V V
HDMI-PC V   V V
HDMI-Video V V V V
S-video V      
Video V    
 

Szybka Instalacja

Naciskając przycisk Szybkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator szybko przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

Kontrola Lan dzięki Crestron RoomView®, PJ-Link oraz AMX

BenQ z dumą prezentuje Crestron-RoomView - obsługę przez sieć dla firm lub szkół. SU917 jest wspierany przez Crestron RoomView w celu zapewnienia pracownikom i menedżerom IT -w czasie rzeczywistym- ,centralnego dostępu i kontroli do pojedynczego projektora lub grupy projektorów jednocześnie za pomocą jednej stacji roboczej.

LAN Display

LAN Display oferuje ekonomiczne rozwiązanie do zarządzania projektoremi za pomocą pojedynczego kabla LAN. Funkcja ta oferuje również jednoczesnie 4-1 lub częściową opcję wyświetlania projekcji dla znacznie lepszego zarządzania zawartością prezentacji, szkoleń i nauczania w klasie.

Swobodne Sterowania - Bezprzewodowa Kontrola

Teraz możesz oglądać filmy w domu, zaprosić przyjaciół do wspólnego grania z większą swobodą niż kiedykolwiek. Dzięki funkcji bezprzewodowej kontroli sterowania, która umożliwia podłączenie do SU917 przez NB, komputer lub urządzenie przenośne. EZ QPresenter 2.0 na PC oferuje łączność bezprzewodową z komputera do SU917, z opcją przeniesienia do drugiego wyświetlacza lub streaming wideo bezpośrednio z komputera PC lub notebooka. Pobierz łatwy w obsłudze dla systemu iOS / Android - Program 2.0 EZ QPresenter aplikację do / iPada / iPhona oraz urządzeń z systemem Android, a od tej chwili będziesz mógł zabrać każdą swoją prezentacje wszędzie ze sobą. Wyświetl pliki PDF, MS Office i IWORKS na SU917 bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje również natychmiastowy dostęp do pamięci chmury i Dropboxa.

Wspaniałe Prezentacje Prosto z Twojego Smart Urządzenia

Łączność MHL

Wszystko co Możesz Oglądać na Dużym Ekranie 
z Urządzeniami Systemu Android

Teraz możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoim ukochanym filmem wyświetlanym na dużym ekranie z urządzenia pod systemem Android. SU917 ma zinkorporowaną funkcję MHL, która pozwala na lustrzane odtwarzanie filmów i gier na dużym ekranie z tych urządzeń które korzystają z systemu Android. Dodatkowo urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

Bezproblemowa Konserwacja Projektora

Łatwy dostęp do lampy projektora

Pokrywa w górnej części obudowy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej wymiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

.

Natychmiastowy restart

Natychmiastowy restart daje nauczycielom 90-sekundowy czas, aby włączyć projektor ponownie natychmiast, gdy został wyłączony przez przypadek - nie ma potrzeby zbędnego oczekiwania.

Interfejs HDMI

Oferuje Ultra-Jakość Wyświetlanych Kolorów i Obrazów

 

 

Oszczędzasz Energię Elektryczną, Eko-Przyjazny

Światowy Lider w Technologii SmartEco, Przyjazna dla Zielonego Środowiska

BenQ to pierwsza marka z rozwiązaniami DLP, która wprowadziła technologię firmy Philips - Philips' ImageCare. BenQ podjęła dalsze kroki w rozwoju własnej technologii -SmartEco DLP - udoskonalając to, co DLP może zrobić najlepszego dla oszczędności energii wkraczając w XXI wiek. Dzięki tym innowacyjnym funkcjom, Projektor SU917 łączy bezkompromisowy poziom jasności, wyśmienitą jakość obrazu i zoptymalizowaną trwałość lampy.

Tryb Eko Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

Pełna Moc Lampy
Uwaga Skupiona na Ekranie

Tryb Eco Blank
30% Projekcja Lampy
Uwaga Skupiona na Nauczycielu

Tryb SmartEko: Mądre Zarządzanie Energią

Wykrywając zawartość wejściową w celu określenia ilości wymaganej jasności potrzebnej do optymalnego wyświetlania barwy i działania kontrastu, Tryb SmartEco jest w stanie zmniejszyć siłę natężenia lampy, zapewniając jednocześnie doskonałą jakość obrazu. Tutaj nie ma żadnych kompromisów!

Tryb Normalny
296W Zużycie Energii

Tryb SmartEco
163W Zużycie Energii

(Źródło: 2010 Philips white paper)

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył  Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

Żródło Wykryte
100% Moc Lampy

Brak Sygnału Źródłowego
30% Moc Lampy

 

0.5W w Trybie Czuwania

SU917 gdy nie jest aktywny - w stanie czuwania, utrzymuje zużycie energii do minimum 0.5W mocy, Ten postęp technologiczny w zakresie oszczędzania energii z pewnością pomaga przedłużyć żywotność lampy projektora oraz przekłada się zdecydowanie na niższe koszty zużycia energii elektrycznej.

Poniżej 6W w Trybie Czuwania Sieci - Network
Z SU917 w Trybie Czuwania Sieci, to koszt mniej niż 6W, nawet po jego odłączeniu od zasilania. Menedżerowie IT mogą zachować pełną kontrolę nad codziennymi zadaniami konserwacji i naprawy projektora oszczędzając jednocześnie dużą ilości zasobów energetycznych Ziemi.

Projektory BenQ DLP ® ︱ Długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

Ponadczasowa jakość obrazu:

Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.
 

Nie-DLP Projektor

 

Oryginalny Kolor

Po 2000h Użytkowania

Po Instalacji Nowej Lampy

 

BenQ DLP Projektor

 

Oryginalny Kolor

Po 2000h Użytkowania

Po Instalacji Nowej Lampy

 

Technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ dodatkowo zwiększa wydajność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

Prawdziwe, Żywe Kolory:

Nawet w dobrze oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

 

Projektor nie-DLP

 

BenQ Projektor DLP

 

(Wszystkie zdjęcia przedstawiające scenariusze projekcji są symulowane.)

Etykiety ecoFACTS

Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ!
Rozwój produktów przyjaznych środowisku stwarza proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety, ale również aktywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska!

Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje  Firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, odpowiedniego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych oraz innych aspektów dotyczących produktu i ochrony środowiska naturalnego.

.

Arsenic-free optical glass

BFR/PVC-free casing plastics

PVC-free plastic packaging

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
9H.JCT77.35E
EAN
4718755053665
Informacje podstawowe
Źródło światła
Technologia wyświetlania
Obraz
Format obrazu
16:10
Typ
Zwykłe
Minimalna przekątna ekranu
1.52 m
Maksymalna przekątna ekranu
7.62 m
Złącza i technologie
Moc nieokreślona
2 W
Wejście S-Video
Tak
Gniazdo Ethernet
Tak
Cechy fizyczne
Głośność pracy
36 dB
Kolor
Czarny
Waga
3.7 kg
Wyposażenie projektora
Pilot
Tak

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
0-801-551-251
0-62-766-77-71
Opis:
Kontakt do pomocy serwisowej: Polska Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 0-801-551-251 lub 0-62-766-77-71 (obsługa klienta), od poniedziałku do piatku w godzinach od 9:00 do 18:00 UWAGA!!! Aparaty Fotograficzne (wyłącznie) Prosimy wysyłać do serwisu bez dołączonych akcesorii. Tylko sam aparat (bez baterii, zasilaczy, kart SD i itp.)
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Whitenergy Przetwornica Samochodowa DC 24V-AC 230V 1500W z 2 gniazdami (06590), Icy Box SR2611-2S-S2R, Delock VGA (D-Sub) (M/F) kątowy 90 stopni (65345), InLine Adapter 25 Pin Sub-D żeński - RJ45 żeński- 68889K, Step by Step Talent Plecak Przedszkolaka Little Racer (001384110000), Maclean Uchwyt biurkowy na monitor 13" - 32" (MC-752), NoName Pokrowiec Smart Magnet do Nokia 3 złoty (GSM030702), Lindy RJ45 Line Splitter 1:4 Telefon 1:1, alle klingeln & - 34016, Sharkoon SKILER SGS2 czarno-niebieski - materiałowy, Eaton Kabel EASY800-USB-CAB do programowania easy8/MFD, złącze USB 106408, GTV Przedłużacz biurkowy wpuszczany ELITE fi 60mm srebrny 3x gniazdo 2xUSB 2.1A 5V, Quality Imaging Toner QI-KM1001B / A0V301H (Black), Hurtel Shockproof żelowy pokrowiec wzmocnione etui Samsung Galaxy A8 2018 A530 różowy, nemo ETUI WHITE DIAMONDS COVER IPHONE 5 X BLITZ NAVY, Qoltec prywatyzujący RODO 22 cale 16:10 (51056)
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni