Projektory
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Projektor BenQ lampowy 1024 x 768px 3500lm DLP

ID produktu: 643063
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Format obrazu: 4:3
  • Kontrast: 13000:1
  • Moc lampy: 240 W
  • Wbudowane głośniki: Moc nieokreślona
  • Żywotność lampy w trybie normalnym: 3500 h
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Lampowe źródło światła

Lampy w projektorach były dostępne niemal od zawsze. Lampa jest tradycyjnym i najczęściej spotykanym źródłem światła w projektorze. Projektor z lampowym źródłem światła jest tańszy od projektora laserowego, co jest na pewno jego zaletą. Dodatkowo projektor lampowy charakteryzują się wysokim kontrastem. Ze względu na potrzebę chłodzenia lampy w tego typu projektorach będzie on głośniejszy.

DLP

DLP czyli Digital Light Processing to jedna z popularniejszych technologii wyświetlania w projektorach. Sercem DLP jest matryca z mikro zwierciadeł, z których każde ma odpowiadać jednemu punktowi obrazu. Zaletami DLP są m.in. wysoki kontrast i głębokie czernie, niski pobór energii, wysoka jakość kolorów przez cały cykl życia projektora.

Oczędzamy Energię, Eko Przyjażni

Oszczędzamy Więcej Energii z Technologią BenQ  SmartEco™ Technology

Dzięki Technologii BenQ SmartEco ™
oferujemy niższy całkowity koszt posiadania projektora oraz zoptymalizowaną projekcję poprzez dynamiczne oszczędzanie energii wraz z bezkompromisową jasnością wyświetlanej prezentacji. Dzięki tej innowacji, szkoły i przedsiębiorstwa, są w stanie zaoszczędzić nawet do 70% poboru mocy lampy, przekładając to na niższe koszty utrzymania, jednocześnie zapewniając bardzo żywe wrażenia wizualne każdej prezentacji.

Tryb SmartEco

Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

Tryb Normalny

Tryb SmartEco

(Źródło: 2010 Philips white paper)

Tryb Eco Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

Tryb Normalny
Pełna Moc Lampy 100% 
Uwaga Skupiona na Wyświetlanym Obrazie z Projektora

Tryb Eco Blank 
Moc Lampy 30% 
Uwaga Skupiona na Nauczycielu

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył  Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

Źródło Sygnału Wykryte
100% Mocy Lampy
Brak Sygnału Źródłowego
30% Moc Lampy

Zestaw Dźwiękowy - Audio

MX666 posiada wbudowany głośnik i może być używany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak również pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

0.5W w Trybie Uśpienia

Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niż <0,5 W. To zdecydowanie pomaga przedłużyć żywotność lampy projektora, jak również redukcje koszty energii elektrycznej.

Wspaniałe Prezentacje Prosto z Twojego Smart Urządzenia

Łączność MHL

Wszystko co Możesz Oglądać na Dużym Ekranie 
z Urządzeniami Systemu Android

Teraz możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoim ukochanym filmem wyświetlanym na dużym ekranie z urządzenia pod systemem Android. MX666 ma zinkorporowaną funkcję MHL, która pozwala na lustrzane odtwarzanie filmów i gier na dużym ekranie z tych urządzeń które korzystają z systemu Android. Dodatkowo  urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

Przydatne Rozwiązania

Korekcja Keystone 2D

Gdy projektor znajduje się poza centralnym punktem wyświetlenia, funkcja korekcji zniekształceń trapezowych 2D daje szerszą elastyczność instalacji poprzez korygowanie efektu trapezu za pomocą korekt poziomych i pionowych.

Bez Korekcji 2D Keystone
 

 

Korekcja 2D Keystone
 

 

Bezprzewodowe Wyświetlanie Prezentacji

Funkcja Bezprzewodowego Wyświetlania  obrazu to brak plątaniny kabli w trakcie Twojej prezentacji dzięki Bezprzewodowemu Adapterowi, to również duży ekran wyświetlanego obrazu prezentacji.


 
 

Funkcja USB Display

USB Display oferuje wygodę plug-and-play połączenia USB - z automatycznym wykrywaniem rozdzielczości dla wyświetlania najlepszej prezentacji i rozszerzenia wsparcia dla jednoczesnego wyświetlania wielu projekcji.

Duża Wygoda Prezentacji

MX666 obsługuje wyświetlanie prezentacji - z dysku flash USB. Nauczyciele mogą wykładać z uprzednio zapisanych prezentacji JPEG, JPG, BMP, PNG, GIF i TIFF na dysku flash USB.

Bezproblemowa Konserwacja Projektora

Zarządzanie Projektorem  -  Kontrola Sieci LAN

Kontrola LAN ma na celu pomóc menedżerom IT wykonać codzienną konserwację projektora oraz zadania remontowe sprawnie i skutecznie - oferując im pełny dostęp i kontrolę na każdym projektorze bezpośrednio z ich stanowisk dowodzenia. MX666 zapewnia bezproblemową obsługę sterowania systemu Crestron i PJ-Link LAN Control System.

Funkcja LAN Display

LAN Display oferuje ekonomiczne rozwiązanie do zarządzania realizacją projektora za pomocą pojedynczego kabla LAN do kontroli i wyświetlania obrazu. Funkcja ta oferuje również jednoczesne 4-1 lub częściową opcję wyświetlania projekcji na lepsze zarządzanie zawartością do dyskusji, prezentacji, szkoleń i nauczania w klasie.

Projektory BenQ DLP ® ︱ Długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

Ponadczasowa jakość obrazu:

Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

       

Projektory Nie-DLP

 

Oryginalne Kolory

Po 2000 Godzin Użytkowania

Po Instalacji Nowej Lampy

 

Projektory BenQ DLP

 

Oryginalne Kolory

Po 2000 Godzin Użytkowania

Po Instalacji Nowej Lampy

 

Technologia DLP zapewnia także bez-fltrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ dodatkowo zwiększa wydajność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

Doskonała Ostrość i Przejrzystość plus Ultra-Czytelność:
 

Dzięki 96% współczynnikowi wypełnienia, układ Technologii DLP dostarcza piksel za pikselem, eliminując w ten sposób grube ciemne maskownice wokół pojedynczych pikseli, które jednocześnie zmniejszają szczegóły kolorów. Wyższy współczynnik wypełnienia i mniejsze czarne obramowania przekładają się na zauważalnie czystsze, bardziej intensywne kolory i gładszą jakość obrazu. Projektory BenQ DLP, posiadają także wysoki współczynnik kontrastu, dostarczając nieskazitelną jakość wyświetlania małego tekstu, cienkich linii oraz ciemnych elementów sceny. Czernie są głębsze, a ogólna jakość obrazu jest bardziej skupiona i czystsza. Twoje prezentacje będą czytelne i bardzo skuteczne, nawet oglądane z tylnego rzędu publiczności.

 

Nie-DLP

 

BenQ DLP

 

Prawdziwe, Żywe Kolory:

Nawet w dobrze oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

 

Nie-DLP

 

BenQ DLP

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
9H.J9P77.13E
EAN
4718755046773
Informacje podstawowe
Źródło światła
Technologia wyświetlania
Obraz
13000:1
Format obrazu
4:3
Typ
Zwykłe
Minimalna przekątna ekranu
0.96 m
Maksymalna przekątna ekranu
7.62 m
Lampa
Moc lampy
240 W
Żywotność lampy w trybie normalnym
3500 h
Żywotność lampy w trybie eco
6500 h
Złącza i technologie
Moc nieokreślona
Gniazdo Ethernet
Tak
Cechy fizyczne
Głośność pracy
33 dB
Kolor
Biało-czarny
Waga
2.65 kg

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
0-801-551-251
0-62-766-77-71
Opis:
Kontakt do pomocy serwisowej: Polska Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 0-801-551-251 lub 0-62-766-77-71 (obsługa klienta), od poniedziałku do piatku w godzinach od 9:00 do 18:00 UWAGA!!! Aparaty Fotograficzne (wyłącznie) Prosimy wysyłać do serwisu bez dołączonych akcesorii. Tylko sam aparat (bez baterii, zasilaczy, kart SD i itp.)
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Arctic Zestaw preparatów ArctiClean do usuwania pasty termoprzewodzącej, Xerox toner 106R01598 Cyan, Cisco CAB-9K10A-EU=, HP CI03XL (T7B31AA), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/LC, Singlemode, OS2, 2m, żółty (750004), LogiLink RJ-45/RJ-45 kat.7 S/FTP Biały 0.5m (CQ4021S), Xerox 106R02736 czarny, Berlinger Haus Metallic 20cm , Utax Toner 4463510016, yellow, Expression TONER DO HP PRO 200 M 251NW (210X) (2400K) B (S) - CF210X, Kanlux Żarówka LED PRO GU10 7W CW (24505), Tescoma Zapalarka gazowa PRESIDENT, Mercury Goospery Etui iJelly new mercury SAMSUNG A6 2018 srebrne, MSI GV62 8RE-052XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL, JetWorld Toner Magenta Ricoh AF MPC4000 / MPC5000 zamiennik 841458, 841162, 842050 / Czerwony / 18000 stron uniwersalny, Morele.net Game X G500, Core i5-9400F, 32 GB, Radeon RX 5600 XT, 250 GB M.2 PCIe 2 TB SSD 2 TB HDD Windows 10 Home
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni