Folie i szkła ochronne do telefonów
Do koszyka

PremiumGlass Szkło hartowane Samsung A3 A300

ID produktu: 4692432
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Galaxy A3
  • Rodzaj produktu: Szkło
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Osłona wyświetlacza wykonana w nowoczesnej technologii hartowanego szkła. Dzięki twardości 9H chroni ekran przed nawet bardzo silnymi zadrapaniami, kurzem i brudem. Bardzo przejrzysta, nie ma wpływu na jakość obrazu przy zachowaniu jego właściwości i funkcje ekranu dotykowego. Cienka, idealnie pasująca, z zaokrąglonymi i polerowane krawędziami nadaje urządzeniu elegancki charakter i wygląd.

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: iBOX Pianka do plastiku 400ml, Gembird HDMI - HDMI, 20, Czarny (CCHDMI420M), Esperanza Pudełko CAKE BOX Na 50 CD/DVD - 3134, Bic ołówek grafitowy Evolution bez gumki 650 HB ekologiczny, Digitus Patchcord światłowodowy, ST-ST, 1m (DK-2511-01), Herma Etykieta okrągła papier matowy czerwony, 1280 etykiet (2252), StarTech Adapter Molex do SATA (SATAPOWADAP), InLine HDMI na microHDMI Czarny (17690A), Walkera Moduł GPS (Furious320(G)-Z-09), Lindy LC/SC 50/125µm OM4 1m (46360), Overmax CamspotT 4.5, Xerox 006R03041 cyan, Tropical Pokarm dla rybek Koi&Goldifsh Basic Sticks 11L/900g (40377), V7 32GB CL10 (VAMSDH32GCL10R-2E), JVC HA-FX9BT Fioletowe (HA-FX9BTVE), GSM City CASE ETUI ELECTRO CZARNY NOKIA 2, efb-elektronik Kabel połączeniowy RJ45 S / FTP, Cat.6, PVC, CCA, 1m, niebieski (K5513C.1), NoName CASE ETUI WIÓRKI SREBRNE SILVER SAMSUNG GALAXY A6 PLUS 2018 standard, Acer Nitro 5 (NH.Q3ZAA.001_+256SSD)