Jak zostać dostawcą w marketplace Grupy Morele?

Zobacz jakie to proste! Proces wdrożenia nowego dostawcy w Marketplace Grupy Morele realizujemy w 3 krokach: rejestracji dostawcy, integracji oferty, rozpoczęcia sprzedaży. Przez cały proces poprowadzi Państwa Specjalista ds. integracji.

 1. Rejestracja

  Wyślij do nas zgłoszenie na poniższy adres mailowy: [email protected] podając w nim numer telefonu. Po otrzymaniu zgłoszenia nasz dedykowany Specjalista ds. integracji, niezwłocznie skontaktuje się z Państwem i poprosi o wypełnienie danych: logistycznych, finansowych, reklamacyjnych niezbędnych do sprzedaży w Marketplace Grupy Morele

  Wysyłając maila wyrażasz zgodę na na przetwarzanie danych osobowych przez  Morele.net sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Fabrycznej 20A, 31-553 Kraków, KRS 0000390511 , NIP PL9451972201 w celu kontaktowym.Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected].

 2. Integracja

  Państwa ofertę w postaci pliku XML lub CSV przekażemy do weryfikacji pod kątem poprawności struktury danych.  Jeżeli weryfikacja zakończy się sukcesem rozpoczniemy proces integracji wspólnie z naszym działem IT.

 3. Sprzedaż

  Dokładnie przetestujemy aktualizację cen oraz stanów magazynowych dla integracji z Marketplace Grupy Morele. i złożymy pierwsze zamówienie. Cały proces zakupowy będzie realizowany przez dedykowanego specjalistę ds. zakupów. Wystarczy, że dostarczysz nam zamówione produkty na czas i wprowadzisz fakturę zakupową do naszego systemu, a my obsłużymy cały proces sprzedaży za Ciebie.