Podstawki chłodzące

Podstawka chłodząca Esperanza EA121

ID produktu: 397048
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość wentylatorów chłodzących: 1
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Hurricane to podstawka chłodząca pod notebooka marki Esperanza w kolorze srebrno-czarnym. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami notebooków do 17.0 cali. Posiada umieszczony w podstawie wentylator podświetlony zasilany przez kabel USB oraz wbudowany 1 portowy HUB.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48 (0) 22 721 35 71
Opis:
Kontakt: adres i dane kontaktowe do działu RMA: Esperanza Sp J. Poterek tel. +48 (0) 22 721 35 71 w.11 Faks: +48 (0) 22 721 21 61 e-mail: [email protected]
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Unold 78131, HP toner CE411A nr 305A (cyan), Natec NET-0406, Panasonic RP-HJE125E-V, Hama Uchwyt MOTION XL 47"-90", Energizer Bateria MAX PowerSeal, AA 2sztuki - (E300131800), Genius HS-930BT, Białe, ART Lampa natynkowa LED, 20W - LEDLAM 4302110, Riva S Czarny, PURO do smartfona 6" Czarny (SH5), Qoltec Duplex LC/UPC-LC/UPC 50/125µm OM2 1m (54022), S-link HDMI - HDMI, 2, Czarny (SL-H417), Buffalo BUSINESS SWITCH (BS-XP2008-EU), Nillkin Szkło hartowane Amazing H+PRO dla Sony Xperia XZ, Brother Podajnik papieru (LR0247001), Herlitz Worek szkolny dziewczęcy MIX II , Belkin Car Charger (F8M887BT04-BLK), Beeyo Etui Blossom do Huawei P8 Lite 2017 czerwony (GSM029589), OASE COLLAPS BOARD (650215)