Płyty główne

Płyta główna Biostar A68N-5600

Wbudowany AMD A70M DDR3 Mini ITX
ID produktu: 1603683
Zobacz produkty podobne
(2)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • Architektura wielokanałowa: Dual-Channel
  • Chipset płyty: AMD A70M
  • Gniazdo procesora: Wbudowany
  • Ilość slotów pamięci: 2
  • Standard płyty: Mini ITX
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje i usługi
Raty

Opis produktu

Płyta główna Biostar A68N-5600

 

  • Wbudowany czterordzeniowy procesor AMD  A10-4655
  • 2 gniazda DDR3 1333 MHz
  • 4 złącza SATA3
  • Porty USB 3.0
  • Wysokiej jakości kodek audio Realtek ALC

 

 

 

 

 

Specyfikacja

RAID 0
RAID 1
RAID 10
Zastosowane technologie
Anti-Surge Protection
ESD Protection
Overcurrent Protection
PCI Express x8 (1 szt.)
1x 4-pin CPU FAN
1x złącze audio panelu przedniego
1x złącze FAN
1x złącze przedniego panelu
1x złącze serial port
2x USB 2.0
D-Sub (VGA) x1
HDMI x1
PS/2 (klawiatura) x1
PS/2 (mysz) x1
RJ-45 x1
USB 2.0 x2
USB 3.0 x2
złącze audio x3
Brak danych
1x pakiet akcesoriów

Opinie (2)

(2)
4/5
(2)
50% osób poleca
ten produkt
5
50%
4
0%
3
50%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Uwaga na sterownik HD Audio dla karty dźwiękowej Realtek z dołączonego dysku i ze strony Biostar.
W ( na pewno ) Windows 7 64 Home HP modyfikuje system operacyjny po czym Windows nie rozpoznaje kartę.
Skutek - niema dźwięku w wyjściu liniowym oraz w słuchawkach, przy czym
głośniki na monitorze przez HDMI ze sterownikiem od AMD działają prawidłowo.
Ponowna instalacja Windowsa ze swoim domyślnym sterownikiem przewraca dźwięk ale bez możliwości ulepszenia.
To była pierwsza i ostatnia płyta od Biostar
a myślałem ze będzie podobna do 4-letniego Asrock AM1H-ITX z AMD Athlon 5350.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Pytania i odpowiedzi (1)

Jaki rozmiar ma wbudowany wentylator?
Około 40mm

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: 4World kabel krosowy RJ45, bez osłonki, Cat. 5e UTP, 3 m, czerwony (04713), Unitek HDMI - HDMI, 10, Czarny (Y-C142), Marumi WPC Circular PL 55mm (MCPL55 WPC), Sencor SWK 1031SS, Tellsson M094 2x USB Czarna (ATVUSBTELLSSO), IBM Intel x520 DualPort 10GbE SFP+ (49Y7962), Forever Bateria Forever do Motorola L6 700mAh Li-Ion - T_0014238, Brimarex Auto na radio 1:26 Mercedes G-Klass BRIMAREX - 0893019, Qoltec Optic Patchcord FC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D 2m (54316), Mitsu do Toshiba M305, M800, U400, 4400 mAh, 10.8 V (BC/TO-U400), GSI Termos GLACIER STAINLESS MICROLITE 500 ml, BRUSHED (67110), ANTRA Notes A5 Kratka Romantyzm (244285), Durable GRZBIET ZACIS. 6MM (2901-05), DAL Props Śmigła 4X4.5 Niebieskie (J4045_MR1199-BLU), Gorenje BO658ORAB, GE Lighting G23 11W (38986), Tescoma Ubijak-dekorator DELÍCIA , Hurtel Żelowy pokrowiec etui Metalic Slim Huawei P9 Lite 2017 / P8 Lite 2017 / Honor 8 Lite / Nova Lite złoty, King Mod Services 6-biegunowy grzebieniowy kabel 3 mm mały - czarny - zestaw 5 sztuk