Plecaki na laptopy
Do koszyka

Plecak Trust przeciwkradzieżowy NOX 16 niebieski-23307

BESTSELLER!
ID produktu: 6008160
Zobacz produkty podobne
(2)
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Czarny
  • Niebieski
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Inteligentne podróżowanie

Plecak przeciw kradzieży Nox to idealny towarzysz podróży podczas każdej podróży. Zewnętrzna strona torby wykonana jest z materiału odpornego na kradzież i ma twardą obudowę. Twój laptop i inne cenne rzeczy są teraz zabezpieczone przed kieszonkowcami.

Mocno zabezpieczony

Możesz bezpiecznie przechowywać wszystkie swoje rzeczy w różnych przedziałach odpornych na wstrząsy. Główna komora pasuje do laptopów do 16". Ponieważ zamek błyskawiczny jest ukryty, nie musisz się martwić, że ktoś otworzy Twój plecak niepostrzeżenie. Pozostałe przedziały umożliwiają przechowywanie ładowarki, smartfona, tabletu, dokumentów i innych akcesoriów.

Dodatkowa przestrzeń

Oprócz głównych przegródek plecak Nox jest wyposażony w kieszeń z ukrytym zamkiem z tyłu, na której można bezpiecznie przechowywać np. Portfel, paszport lub telefon. Możesz przechowywać klucze w specjalnej kieszeni w pasku na ramię.

Zmierz się z pogodą

Dzięki plecakowi Nox Twoje rzeczy są zabezpieczone przed deszczowymi warunkami pogodowymi. Wszystko przez materiał odporny na warunki atmosferyczne i odblaskowy pas bezpieczeństwa. To funkcjonalny design połączony z eleganckim nowoczesnym stylem!

Specyfikacja

Niebieski
Pojemność [l]
22

Opinie (2)

(2)
5/5
(2)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Fajny plecak. Wiele osób mi to powiedziało gdy miałem go na plecach ;)
ma sztywną pokrywę jak to widać na zdjęciach. Fajny system "antykradzieżowy". Nie jest zbyt pojemny ale nie to przecież plecak na laptopa.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Skink Szkło Dla Sony Xperia Z2 (FS_HARDGLASS_XPERIAZ2), Honeywell Skaner kodów kreskowych FUSION 3780 KIT (MK3780-61A38), TF1 Tusz C-1500MXL / PGI1500XL-M (Magenta), Zolux Obroża ENVY FLORA regul. 15 mm kol. beżowy, MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 F/UTP Niebieski 7m (STP607B), Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC(F)-LC/UPC(F), 10dB, SingleMode (54181), Gembird RJ-45/RJ-45, kat.6A, S/FTP, zielony, 0.5m (PP6A-LSZHCU-G-0.5M), FOLDERMATE Teczka A4 różowa CB-50719 (248219), Schwaiger Kabel telefoniczny RJ11 6P4C 6m, czarny (TAL6331533), Equip Patchcord światłowodowy LC - SC Multimode Duplex OM1, 1m (254321), Faber-Castell Faber Castell Grip żółty (FC154307), Vorel Przedłużacz elektryczny z uziemieniem 5 gniazd 5m 72510, 3M Filtr prywatyzujący, złoty, 14.0" 16:9 (GH140W9B), Wozinsky Szkło hartowane 3D do Sony Xperia XA1, Ringke Etui Samsung Galaxy Note 8 N950 Ringke Flex S stylowy hybrydowy pokrowiec niebieski, Lindy Lindy 36960 Kabel HDMI 2.0 High Speed Anthra Line - 0,3m, Orink Toner LD2230 Black TP , PremiumGlass Szkło hartowane Samsung A8s