Środki czyszczące do elektroniki

Platinet PLATINET FS5825 CHUSTECZKI SUCHE BEZPYŁOWE 24SZT/ soft dry tissues 24pcs [43150]

ID produktu: 929569
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość [szt.]: 24
  • Rodzaj: suche
  • Zastosowanie: Do ekranów i plastików
Opis
Specyfikacja
Opinie
Inspiracje (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Suche ściereczki firmy Platinet.

Specyfikacja

Rodzaj
suche
Zastosowanie
Do ekranów i plastików
Ilość [szt.]
24

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Inspiracje (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
012 65 10 599
Opis:
Dane kontaktowe: PLATINET S.A. – SERWIS ul. Tadeusza Śliwiaka 48 30-798 Kraków tel. 012 65 10 599 fax. 012 65 10 574 email: [email protected] Godziny pracy: 9:00 – 17:00

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (1)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Xerox 13R00589 do C118/M118/123/128 wydajność ~ 60000 str, Gembird drut kat. 5e 305m szary (UPC-5004E-SO), Delock Biurkowy 4-portowy hub USB 3.0 (61989), LogiLink Toslink - Toslink 1m czarny (CA1006), Silicon Power Blaze B31 64GB (SP064GBUF3B31V1U), Dingo obroża "Exclusive" 16 mm x 35 cm ozdobna, Dingo smycz pojedyncza z linki "snake" 12 mm x 120 cm czarna, Citizen CL-S703 (1000795), Akasa Vegas LED Blue 120mm (AK-FN091-BL), Pilot Pióro kulkowe Frixion ball fioletowe (WIKR-066392), MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - MTRJ/UPC, 50/125, OM3, 1m (FIB432001), STAR OFFICE PUDŁO ARCH.STAR OFFICE A3 100MM PUDŁO ARCHIWIZACYJNE 10CM 440x310x100MM - 440*310*100 A3, Curver Kosz na śmieci z pedałem Coca-Cola 50L (46812), Mercury Jelly Case Sony XA2 Ultra czarny /black, Guess Etui do iPhone X fioletowy (GUHCPXLSGLUV), Warrior Chairs Sword gamingowy (kolor zielony), Xlayer USB Pen 8GB, Keen Games Secret Files 2: Puritas Cordis Steam CD Key