Piloty RTV
Do koszyka

Pilot RTV Meliconi SPEEDY210 COMBO 2in1 (807020)

ID produktu: 425450
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Meliconi Speedy 210 Combo to uniwersalny pilot zdalnego sterowania obsługujący do dwóch urządzeń audio-video. Programowalny ręcznie poprzez wprowadzenie kodu obsługiwanego urządzenia, jak również za pośrednictwem Internetu. Wyposażony w trwałą pamięć dzięki czemu nie traci ustawionych funkcji i kodów (nawet jeśli pozostaje przez długi czas bez baterii).

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Digitus Kabel krosowy UTP, CAT.5E, szary, 1m (DK-1511-010 / A-DK-1511-010), Activejet APN5 5m, Denon PMA-520 BK, Omega OG47 (42647), MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G, 6GB GDDR5 (GTX 1060 GAMING X 6G), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/PC-ST/PC, 50/125 OM3, 10m (FIB412010), Assmann Kabel instalacyjny S-FTP, PIMF, CAT7, 4x2xAWG23/1, 100 Ohm, LSOH, 100m, pomarańczowy (DK-1743-VH-1), NoName Nakładka Ultra Slim 0,3 mm do LG G6 H870 transparentna (GSM027935), Panta Plast Mata mała dwustronna na biurko Lew - 231817, GoodRam IRDM microSDXC 64GB V60 UHS II U3 + adapter (IR-M6BA-0640R11), ADATA DashDrive Durable HD710 5TB (AHD710P-5TU31-CBK), Blow Uniwersalny samochodowy US-31 (75-332#), Final Audio Final Audio E3000, Hansgrohe Focus stojąca chrom (31820000), TelForceOne Nakładka Żel do Sony XZ2 czarna, WOKÓŁ NAS Kalendarz nauczyciela A5 dzienny Nebraska granatowy 2018/19 (1274-GRANAT), Donau Teczka skrzydłowa zamykana na rzepy, granatowy, LG BL-64SH LS740 Volt bulk 3000mAh, Osram Star Stick, 10W, E14, 1050lm