Philips

Najwyższy poziom rozrywki z TV Philips

Rzuć nowe światło
na rozrywkę
z telewizorami
Ambilight od Philips

Ambilight
Performance
OLED
OLED+
Seria 7555
Seria 6754
Seria 7805

Ambilight.

Tylko od firmy Philips

Gdyby można było nie tylko oglądać telewizję, ale wręcz ją poczuć? W telewizorze Philips Ambilight inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym. Ekran będzie wydawał się większy, akcja będzie jeszcze bliżej Ciebie, a muzyka zyska świetlną oprawę.

The One, perfekcyjny

w każdym pikselu

Doskonały Smart TV wypełniony po brzegi najnowszą technologią 4K UHD. Rozświetlający pomieszczenia Ambilight. Dolby Atmos i Dolby Vision. Android TV. Google Assistant. Przygotuj się na ostry, pozbawiony drgań obraz, nawet podczas oglądania materiałów online. To wszystko jest możliwe dzięki wyjątkowemu procesorowi obrazu P5.

Telewizor Philips OLED

- zobacz różnicę

Odkryj zalety telewizorów OLED, takie jak prawdziwa głęboka czerń i szerszy kąt widzenia. Korzystający ze sztucznej inteligencji procesor obrazu Philips P5 zapewnia głębszy kontrast, bogatsze kolory, idealnie płynny ruch i ostrzejsze szczegóły — nawet w zaciemnionych i bardzo jasnych częściach obrazu.

Telewizor Philips OLED+

inny niż wszystkie

Ciesz się najwyższej jakości obrazem telewizora Philips OLED+ dzięki procesorowi przetwarzania obrazu P5 nowej generacji oraz doskonałym głośnikom Bowers&Wilkins. Usłysz lepiej, aby zobaczyć więcej.

Seria 7555

Doskonały obraz i mocny dźwięk

Zatrać się w tej chwili. Ten telewizor Philips HDR zapewnia doskonałą jakość obrazu i rewelacyjny dźwięk Dolby Atmos. Transmisje strumieniowe seriali, gier i programów sportowych w formacie HDR wyglądają naprawdę świetnie.

Seria 6754

Trójstronny Ambilight

Telewizor Philips został zaprojektowany, aby współgrać z każdym pomieszczeniem i wypełnić je wspaniałymi emocjami. Jakość obrazu jest tak doskonała, że przenosi użytkownika w sam środek akcji. Technologia 4K sprawia, że ekran ożywa nasyconymi kolorami. System Ambilight stwarza nastrój odpowiedni dla filmów, muzyki lub gier.

Seria 7805

Odkrywaj nowe wymiary z funkcją Alexa

Wejdź w nowy wymiar oglądania. Telewizor Philips Smart TV ma wbudowaną funkcję Alexa, dzięki której możesz sterować TV za pomocą głosu. Technologia Ambilight dba o nastrój podczas oglądania filmów, słuchania muzyki i grania w gry. Jakość obrazu jest tak doskonała, jak Twoja ulubiona rozrywka.

Poznaj najlepsze TV z tej serii