Wniesienie, montaż, uchwyt, ustawienie, transport - gratis

Telewizory OLED 4K Philips

Tak wygląda realistyczny obraz

Telewizory OLED od Philips.

Najlepsza jakość specjalnie dla Ciebie.

Telewizor OLED 4K UHD

Tak wygląda realistyczny obraz.

Elegancki design.

Smukła rama i podstawa

Ambilight. Przenieś emocje

poza ekran

Dolby Vision i Dolby Atmos.

Kinowa jakość obrazu i dźwięku

Czym jest Philips OLED?

Telewizor Philips OLED zabierze Cię w środek akcji dzięki zachwycająco realistycznemu obrazowi. Najnowsza technologia panelu OLED zapewnia głębszą czerń, żywsze kolory i niesamowicie wyraźny kontrast. Szczegóły są precyzyjnie odwzorowane nawet na zaciemnionych lub bardzo jasnych obszarach. Dzięki procesorowi przetwarzania obrazu Philips P5 uzyskasz realistyczny obraz, bez względu na jakość źródłową oglądanych treści.

Procesor P5:

Niesamowite wrażenia za każdym razem - niezależnie od źródła.

Procesor P5 nowej generacji firmy Philips z technologią przetwarzania Perfect Natural Reality zapewnia obraz tak realistyczny, że możesz poczuć się jego częścią. Nawet w najciemniejszych fragmentach obrazu szczegóły są odwzorowywane z niezwykłą dokładnością. Nawet przy najjaśniejszych scenach kolory są bogate i realistyczne. A szybkie ruchy są niezwykle płynne.

High Dynamic Range (HDR) 10+

Zobacz więcej szczegółów tak, jak zaplanował to reżyser.

W telewizorze HDR10+ firmy Philips jakość obrazu jest jeszcze bardziej wciągająca i realistyczna. Dynamiczne metadane umożliwiają dostosowanie jasności obrazu w telewizorze do kadru. Od jasnego nieba po świątynie oświetlone światłem świec — kolory wyglądają realistycznie. Oryginalne szczegóły są zachowane. Kontrast jest niesamowity.

Najlepsze telewizory OLED