philips logo

Rzuć nowe światło
na rozrywkę z telewizorami
Ambilight od
Philips

tvramka

telewizor

Ambilight. Tylko od firmy Philips.

Wyobraź sobie co byłoby gdyby można było nie tylko oglądać telewizję, ale wręcz ją poczuć? Już dziś masz okazję poznać odpowiedź na to pytanie, dzięki telewizorom Philips z technologią Ambilight. Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, ekran będzie wydawał się większy, akcja będzie toczyć się jeszcze bliżej Ciebie, a muzyka zyska świetlną oprawę.

telewizor

slide
slide
slide

Przenieś się do świata nowych możliwości z Philips.
Odkryj je wszystkie:

up

Daj się wciągnąć do świata gry

Zacięta bitwa oraz nowe światy gry. Już teraz możesz być jeszcze bliżej akcji swojej ulubionej rozgrywki. Diody LED na ekranie telewizora Philips z funkcją Ambilight szybko reagują na Twoje ruchy, pozwalając intensywnie przeżywać każdą chwilę pełną akcji i przygody.

up

Daj się ponieść filmowym emocjom

Przenieś filmowe emocje prosto do Twojego salonu. Niech eksplozje barw rozbłysną na ścianach, a panoramiczne ujęcia będą jeszcze szersze. Oświetlenie Ambilight sprawi, że każdy seans dostarczy Ci niepowtarzalnych przeżyć, a fabuła będzie odtąd na wyciągniecie ręki.

up

Rozświetl brzmienie muzyki

Pokręć bas, dodaj blask i zmień symfonie w pokazy świateł. Niezależnie od Twojego gustu muzycznego funkcja Ambilight dostosuje efekty światła do danego rytmu. Od dziś nie tylko usłyszysz muzykę, ale tez ją poczujesz..

up

Zadbaj o swój nastrój

Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj. Światła Ambilight które działają, nawet gdy telewizor jest w trybie gotowości idealnie dopasują się do Twoich potrzeb. Naciśnij przycisk Ambilight na pilocie i ciesz się nastrojowym, barwnym oświetleniem. Pamiętaj, że każdej chwili możesz dopasować intensywność oświetlenia Ambilight do swojego nastroju lub po prostu je wyłączyć.

KONKURS

Jak technologia Ambilight zmienia oblicze rozrywki? Przedstaw nam swoją wizję i wygraj telewizor Philips.

SPRAWDź

Najlepsze telewizory z systemem Ambilight: