Pendrive Apacer AH115 32GB (AP32GAH115S-1)

ID produktu: 949838
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Podłączenie do komputera: USB 2.0
  • Pojemność: 32 GB
  • Szybkość odczytu [MB/s]: Brak danych
  • Szybkość zapisu [MB/s]: Brak danych
  • Szyfrowanie: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Pendrive firmy Apacer o pojemności 32GB. Posiada interfejs USB 2.0.

Specyfikacja

Obudowa
Aluminiowa
Zajmuje jeden port
Możliwość zawieszenia
Tak
Zastosowane technologie

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP Kabel Premier Flex LC/LC, OM4, 2m (QK733A), Bic DŁUGOPIS BIC CRISTAL FINE CZARNY PUDEŁKO 50 SZT - 872731, Bellissima SUSZARKA 1579N DYFUZOR 700 W, YARRO MISKA METALOWA NA GUMIE 2.70l 25cm, HP Oryginalny błękitny wkład atramentowy o zwiększonej pojemności 991X PageWide (M0J90AE), MicroConnect FC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3 - FIBFCM3PIG5, Faber-Castell Cienkopis Grip, błękitny (151647 FC), Cresco Pióro wieczne Aston w etui (248126), VRX Racing Steering rod L. 1szt - 10811 (VRX/10811), Goobay Mini USB-micro USB Czarny (93983), WD-40 PREPARAT DO CZYSZCZENIA TARCZ HAMULCOWYCH 500ml SPECJALIST (03-107), TelForceOne Pokrowiec Smart Magnet do Huawei P20 Lite czarny (GSM034648), SPIGEN SGP Ultra Fit do Samsung Galaxy S5/S5 Neo czarne, LIN Uchwyt ścienny TV LIN WMB333 32"-50" (174818), 3MK Szkło hartowane Hard Glass do Samsung Galaxy Trend 2 Lite, MARTYPET Karma mokra dla psa Carnivora wołowina 800g, Qnap TS-332X-2G, calme KARAKARA, ESD, 32 GB