Pamięci RAM

Pamięć ADATA XPG Z1, DDR4, 16 GB,2666MHz, CL16 (AX4U266638G16-DRZ)

Liczba modułów: 2
ID produktu: 1347519
Zobacz produkty podobne
(8)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • Częstotliwość pracy [MHz]: 2666
  • Liczba modułów: 2
  • Napięcie [V]: 1.2
  • Opóźnienie: CL16
  • Pojemność: 16 GB
Opis
Specyfikacja
Opinie (8)
Inspiracje (4)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje i usługi
Raty

Opis produktu

ADATA to międzynarodowa firma założona na Tajwanie w 2001 roku, która specjalizuje się w produkcji cyfrowych nośników danych takich jak pamięci RAM typu DDR, karty pamięci SD, pendrivy USB, szybkie dyski SSD i inne tego typu produkty oparte na nowoczesnej technologii Flash.

Specyfikacja

XPG Z1
Aluminiowy radiator
Złocone styki
Podświetlenie
Nie

Opinie (8)

(8)
5/5
(8)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
po prostu działa na 2666 MHz, płyta główna: MSI B360M PRO-VD
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Inspiracje (4)

Pytania i odpowiedzi (1)

Witam
Czy te pamięci dałoby się podkręcić na 2933mhz ?
Niestety nie posiadamy informacji na ten temat.

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (8)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (4)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: GamersWear TERRORIST czarna (S) ( 5084-S ), Clatronic Grill elektryczny 35x24cm (BQS 3508), ErgoTron Fixed Mount (60-614), HSP Battery Posts 2 szt. (HSP/28011), Xerox Fuser (30860497), GreenGo Ultra Slim do iPhone 6/6s (GSM009044), Transcend Transcend CFast 2.0 CFX600 16GB - TS16GCFX600, Digitus Splitter 8x HDMI (DS-43303), Intermec WALL MOUNT/VEHICLE MOUNT HOLDE - 203-876-002, MicroConnect Patchcord LC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM4 2m (FIB412002-4), Pelikan Długopis Jazz Velvet różne kolory bls (179588), Zolux Dekoracja akw. mała żabka model 1, Centropen Marker CD liner (646160110), Vaillant Kocioł gazowy jednofuncyjny VC226/7-2 ECO TEC PURE (0010019986), Nillkin Etui Sparkle Huawei Honor 9, Navy, Fissler Łopatka perforowana Magic, nemo PREMIUM CLEAR SAMSUNG NOTE 5, JVD Zegar ścienny JVD HA43.3 32 cm Cichy mechanizm, NEC Projektor P525UL 1920x1200 5000Al 520000:1 9.7kg-60004708