Żarówki LED

OORT Żarówka Air Ballon sterowanie Bluetooth 4.0 (A001)

ID produktu: 743138
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Stwórz unikatową atmosferę i zmieniaj kolory światła za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca w domu.

OORT SmartLED

To Inteligentna żarówka, która nada Twojej przestrzeni nowy wymiar. Wybierając jeden z 16 milionów dostępnych kolorów, możesz zmienić atmosferę w mieszkaniu czy biurze w zaledwie kilka sekund. OORT SmartLED sterujesz za pomocą darmowej aplikacji w Twoim smartfonie, dzięki czemu możesz zapalać i gasić światło lub zmieniać jego barwę, będąc w innym pomieszczeniu. W dodatku zastosowana technologia LED zapewnia nieprzerwane działanie nawet przez 40 000 godzin.

OORT SmartLED działa w oparciu o technologię Bluetooth Smart dzięki czemu możesz sterować światłem w swoim domu bezpośrednio ze smartfona lub tabletu i nie musisz łączyć się z Internetem. Pamięć aplikacji umożliwia tworzenie planu działania, dzięki czemu OORT SmartLED będzie się włączać i wyłączać bez Twojej ingerencji nawet z tygodniowym wyprzedzeniem. Możesz wykorzystywać go także jako budzik. OORT SmartLED oferuje pełną paletę barw, umożliwiając jednocześnie regulację jasności i nasycenia koloru, w każdej chwili można także wrócić do standardowej barwy oświetlenia. W połączeniu z OORT SmartHub możliwe jest rozszerzenie funkcjonalności, np. OORT SmartLED może włączać światło, kiedy wykryje Twoją obecność w domu.

Zabezpiecz swój dom podczas podróży

Kiedy jesteś poza domem OORT SmartLED imituje Twoją obecność, odstraszając potencjalnych włamywaczy. Światło automatycznie włączy się w tych pomieszczeniach, w których na co dzień przebywasz.

Zmieniaj wystrój w kilka sekund

W jednej chwili możesz całkowicie odmienić wnętrze swojego mieszkania bez konieczności malowania ścian czy wymiany mebli. Odpowiedni odcień we wnękach i domowych barkach stworzy wyjątkowy klimat, a przestrzeń będzie zmieniać się razem z Twoimi upodobaniami.

Pomóż Twojemu dziecku zasnąć

Każdego wieczoru Twoje dziecko może przenosić się do krainy bajkowych bohaterów, przeżywając razem z nimi kolejne przygody, a Ty zbudujesz właściwą atmosferę, dobierając odpowiedni kolor oświetlenia. Co więcej, gdy maluch zasypia przy świetle, możesz zdalnie gasić je bez wchodzenia do pokoju.

Specyfikacja

Opinie (1)

(1)
1/5
(1)
0% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
100%
Brak aplikacji do sterowania zarowka, w polski App Store, tak wiec produkt, jest calkowicie bezuzyteczny
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Hydroland Zlewozmywak 1-komorowy gospodarczy 50 x 34cm szary (ZLEW.50.SZ)