OKIdla firm

stockimage

Obecnie branża detaliczna przynosi ogromne zyski, lecz stawia również wiele wymagań. Wraz ze wzrostem sprzedaży wielokanałowej, klienci stają się bardziej wymagający, a konkurencja jest ciężka.

Począwszy od uzupełniania i dostaw materiałów, aż po pracowników i systemy, niedotrzymywanie kroku trendom w branży oraz niespełnianie oczekiwań może skierować klientów do zakupów online lub u konkurencji.

Aby zwiększyć marże, zaufanie, satysfakcję i lojalność klientów, sprzedawcy muszą nieustannie odświeżać swoją ofertę, zapewniać ciekawe promocje i wprowadzać innowacje.

W jaki sposób firma OKI może pomóc w rozwoju biznesu?

Elastyczność i kreatywność napędza odwiedzalność sklepu i sprzedaż

Efektywne oznaczenie sklepu to potężne narzędzie, zwłaszcza w przypadku zwiększania odwiedzalności sklepu. Stwórz szeroki wachlarz efektownych materiałów promocyjnych drukowanych w kolorze o wysokiej rozdzielczości na różnych formatach i typach nośników w przystępnej cenie i krótkim czasie. Kolorowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne o wysokiej rozdzielczości firmy OKI, wraz z najnowszymi platformami oprogramowania, mogą tworzyć przyciągające wzrok materiały do punktów sprzedaży, takie jak bilbordy, banery, plakaty wystawowe lub naklejki. Pobierając i drukując kreatywne szablony, sklepy mogą zachęcić do cyfrowej interakcji, przyciągając uwagę za pomocą kodów QR. Stwórz szeroki wachlarz projektów o wysokiej jakości w głównym biurze i drukuj na żądanie w sklepie, zmieniając nośniki, jeśli to konieczne.

ikona sekcji

Drukuj na żądanie i zwiększaj wartość transakcji

Branża detaliczna to niezwykle dynamicznie rozwijające się środowisko. Ceny zmieniają się nieustannie, a promocje są ciągle wprowadzane. Używając inteligentnych urządzeń drukujących firmy OKI o zwiększonej wydajności z wbudowanym oprogramowaniem i szerokim zakresem obsługiwanych nośników, sprzedawcy mogą modyfikować i drukować we własnym zakresie najnowsze banery, oznaczenia kierunkowe, etykiety cenowe oraz inne materiały na żądanie w wysokiej jakości. Ceny i promocje można dostosować do określonej pory, klienta lub sklepu, zwiększając wydajność i wartość transakcji w celu zwiększenia sprzedaży.

ikona sekcji

Oszczędność miejsca dzięki kompaktowym urządzeniom

Koszt wynajęcia obiektu handlowego jest często wysoki, zwłaszcza w popularnych lokalizacjach. Oznacza to, że odpowiednie zagospodarowanie całej przestrzeni w sklepie jest niezwykle ważne. Drukarki biurowe są często umieszczane w małych biurach lub na biurku, więc mały rozmiar obudowy jest w tym przypadku kluczowy. Szeroka gama drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych firmy OKI pozwala zaoszczędzić miejsce dzięki zaletom takim jak obsługa papieru ładowanego od przodu i kompaktowa obudowa, umożliwiająca ustawienie urządzenie przy ścianie lub pod ladą.

ikona sekcji

Niskie koszty dzięki wysokiej jakości wydrukom we własnym zakresie

Choć możliwość zlecenia zadań drukowania jest kusząca, koszty i dolne limity niewielkich projektów są często wysokie, co powoduje marnowanie nadmiaru wydrukowanych materiałów. Korzystając z drukarek o wysokiej rozdzielczości w sklepach lub biurach, sprzedawcy mogą drukować we własnym zakresie, co minimalizuje straty i oszczędza znaczące kwoty na dystrybucji materiałów między wieloma lokalizacjami lub sklepami.

ikona sekcji

Polecane produkty