Obudowy

Obudowa be quiet! Pure Base 600 Window Orange

ID produktu: 976489
Zobacz produkty podobne
(168)
Zapytaj społeczności 83 pytania
Kolor:
 • Czarno-srebrny
 • Czarny
Okno:
 • Nie
 • Tak
Producent poleca
Nowe standardy w swojej klasie dzięki dużej elastyczności instalacji komponentów oraz wysokiej efektywności chłodzenia.
Opis
Instrukcja
Specyfikacja
Opinie (168)
Inspiracje (319)
Pytania i odpowiedzi (83)
Gwarancje i usługi
Outlet (1)
Raty i leasing

Opis produktu

Micro ATX (uATX)

Przy wyborze konfiguracji komputerowej należy zwrócić uwagę, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. W przypadku Micro ATX projektanci ograniczyli liczbę slotów na płycie do czterech, dzięki czemu udało się uzyskać dużo mniejsze rozmiary w stosunku do ATX. Użytkownicy mogą, więc sięgnąć po kompaktowe obudowy, a tym samym zaoszczędzić nieco powierzchni biurowej. Wiele z nich pozwoli na instalację wysokiej klasy podzespołów. Taki komputer sprawdzi się zarówno w pracy, jak i rozrywce.

Mini ITX

Wybierając podzespoły komputerowe, należy pamiętać, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. Niewielki układ typu Mini-ITX o wymiarach 170 x 170 mm znajdzie zastosowanie w kompaktowych obudowach, które z powodzeniem można postawić na biurku. Taki komputer sprawdzi się doskonale w codziennej pracy. Standard Mini-ITX pozwala również na instalację komponentów, które zagwarantują doskonałą rozrywkę. Gracze z pewnością sięgną po szybki procesor i wysokiej klasy kartę graficzną.

ATX

Przy wyborze podzespołów komputerowych należy koniecznie zwrócić uwagę, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. Najbardziej popularny i powszechnie stosowany format to ATX. Ten uniwersalny układ pozwoli podłączyć wiele podzespołów o różnym zastosowaniu. Mogą być to zarówno komponenty, które sprawdzą się przy pracy biurowej, jak i wysokiej klasy karty graficzne, czy procesory przeznaczone dla graczy. Tak wszechstronne rozwiązanie wymaga oczywiście obudowy o odpowiednich wymiarach.

Midi Tower

Obudowa komputerowa typu Midi Tower to najbardziej popularna, a zarazem uniwersalna konstrukcja stosowana przy konfiguracji sprzętowej. Bez trudu umieścisz w niej najważniejsze podzespoły, a także kilku napędów. Jest to wszechstronne rozwiązanie, które pozwoli na budowę jednostki przeznaczonej zarówno do pracy biurowej, jak i dla miłośników wirtualnej rozrywki. Szeroka oferta zapewnia możliwość wyboru spośród wielu modeli. Dzięki temu w łatwy sposób znajdziesz obudowę najbliższą Twoim preferencjom.

Wyciszona obudowa

Obudowa komputerowa z wyciszającą konstrukcją to doskonała propozycja dla osób, które pragną maksymalnie skupić się na pracy, czy rozrywce. Specjalne maty pozwolą znacznie zminimalizować hałas emitowany przez podzespoły. Takie rozwiązanie będzie niezwykle przydatne przy konfiguracji mocnych komputerów o znakomitej wydajności. Stosując wysokiej klasy komponenty, wentylatory będą pracować najgłośniej. Dlatego to właśnie gracze w szczególności docenią komfort zabawy, jakie gwarantują tego typu obudowy.

USB 3.0 x2

Obudowa komputerowa wyposażona w podwójne złącze USB 3.0 stanowi doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników. To idealna metoda komunikacji pomiędzy komputerem a innymi urządzeniami, które również wspierają tę technologię. Będziesz mógł bez trudu podłączyć pendrive, czy dysk zewnętrzny i skorzystać z opcji wymiany plików. Złącze typu USB 3.0 pozwoli również naładować telefon komórkowy i wiele innych sprzętów. To szybkie, niezawodne, a przede wszystkim bezpieczne połączenie, które obecnie stanowi standard.

Złącza słuchawkowe/głośnikowe

Obudowy wyposażone w uniwersalne złącze audio zapewnią najwyższy komfort rozrywki. Dzięki temu błyskawicznie podłączysz głośniki lub słuchawki do komputera. Możesz bez przeszkód słuchać ulubionych utworów muzycznych, a także oglądać świetne filmy, czy seriale. Zadowoleni będą w szczególności entuzjaści gier, dla których dźwięk często definiuje udaną zabawę przy najlepszych produkcjach. Tego typu złącze to niezwykle prosta, a zarazem niezawodna konstrukcja, która obecnie stanowi standard.

Złącza mikrofonowe

Obudowa wyposażona w złącze mikrofonowe sprawdzi się idealnie wśród wymagających użytkowników, którzy liczą na maksymalny komfort pracy i rozrywki. Dzięki temu błyskawicznie podłączysz mikrofon do komputera, aby wygodnie prowadzić rozmowy głosowe. Funkcja ta znajdzie szerokie zastosowanie w nowoczesnych biurach, gdzie wideokonferencje stanowią powszechną formę komunikacji. Zadowoleni będą również miłośnicy wirtualnej rozrywki, gdyż to właśnie kontakt głosowy pozwala na efektywną rywalizację drużynową.

Zdejmowany panel boczny

Konstrukcja obudowy komputerowej oparta o zdejmowany panel boczny to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy oczekują maksymalnej wygody przy wymianie podzespołów. Wystarczy kilka prostych ruchów, aby zajrzeć do wnętrza obudowy, wyczyścić elementy konfiguracji, a także zainstalować nowe moduły. Z tej opcji często korzystają gracze, którym zależy na maksymalnej wydajności sprzętowej. Dostęp do wszystkich elementów będzie teraz niezwykle prosty i każdy poradzi sobie z tym błyskawicznie.

Okno w panelu bocznym

Obudowa z oknem wbudowanym w konstrukcję bocznego panelu to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy pragną stale obserwować pracę podzespołów. Teraz bez trudu możesz dostrzec wszystkie elementy konfiguracji komputerowej, a dzięki temu na bieżąco monitorować, które z nich wymagają czyszczenia. Okno zagwarantuje również bardzo atrakcyjny design, a wręcz gamingowy charakter. To idealna propozycja dla graczy, którzy nie tylko cenią wysoką funkcjonalność, ale również nowoczesny design.

Zasilacz mocowany na dole

Obudowa, która pozwala na instalację zasilacza w dolnej części konstrukcji to doskonała propozycja dla wymagających użytkowników. Powietrze na dole układu jest chłodniejsze, co pozytywnie wpływa na żywotność zasilacza i gwarantuje cichą pracę urządzenia. Przy jego wyborze należy oczywiście pamiętać o dostosowaniu mocy do parametrów podzespołów skupionych w konfiguracji komputerowej. Tylko kompatybilne jednostki mogą współpracować bez zarzutu, zapewniając wysoki komfort pracy i rozrywki.

Filtry przeciwkurzowe

Filtry przeciwkurzowe zainstalowane na pokładzie obudowy komputerowej to niezbędne elementy dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa wszystkich podzespołów. Kurz, który z czasem osadza się na powierzchni elementów konfiguracji, może stanowczo spowolnić ich pracę, a w skrajnych przypadkach nawet doprowadzić do awarii. Dlatego odpowiednia ochrona stanowi bardzo istotny aspekt. To bezpieczne, a zarazem wygodne rozwiązanie sprawi, że nie będziesz musiał tak często czyścić urządzeń wewnątrz obudowy.

Wyjątkowo cicha i funkcjonalna

Pure Base 600 jest naprawdę wszechstronna i oferuje doskonałą funkcjonalność w atrakcyjnej cenie. Ta obudowa ustanawia nowe standardy w swojej klasie dzięki dużej elastyczności instalacji komponentów oraz wysokiej efektywności chłodzenia.
Sprytne rozwiązania i cicha praca pozwolą na stworzenie niemal dowolnej konfiguracji systemu, której tylko zapragniesz w ramach ATX lub micro ATX. To najlepsza baza do zbudowania idealnego systemu.

 • Bardzo wszechstronna konstrukcja z możliwością zmiany położenia slotów HDD i usunięcia klatki ODD
 • Konstrukcja zoptymalizowana pod chłodzenie wodne z trzema specjalnie zaprojektowanymi miejscami na chłodnicę aż do 360mm
 • Regulowana górna pokrywa, którą można zamknąć dla osiągnięcia absolutnej ciszy, otworzyć częściowo dla lepszego przepływu powietrza, całkowicie otworzyć lub zamontować w tym miejscu radiator chłodzenia wodnego
 • Wysokiej jakości, całkowicie przeszklony panel boczny wykonany z barwionego szkła hartowanego
 • Cicha praca dzięki dwóm fabrycznie zainstalowanym wentylatorom Pure Wings 2 z dziewięcioma zoptymalizowanymi aerodynamicznie łopatkami, które redukują turbulencje, jednocześnie zwiększając przepływ powietrza
 • Całkowita izolacja dźwięków poprzez zintegrowany materiał wygłuszający na górze, z boku i od frontu obudowy
 • Profesjonalne zarządzanie okablowaniem z możliwością dostosowania i rozszerzenia
 • Niemiecka koncepcja produktu, design i kontrola jakości

 

Zastosowanie

 • Systemy chłodzone powietrzem i wodą
 • Dowolny komputer PC, który wymaga doskonałej ciszy, służący np. do edycji dźwięku, pracy studyjnej lub po prostu stanowi system gamingowy albo multimedialny, którego używasz w domu

Szczegółowe informacje

Bardzo wszechstronny design

 • Obudowa pozwala na dobieranie komponentów z bardzo szerokiego zakresu
 • Wszechstronność dzięki możliwości zmiany położenia lub demontażu slotów HDD
 • Usuwalne klatki ODD maksymalizujące możliwości montażu chłodzenia wodnego i dysków
 • Trzy sloty HDD z możliwością przeniesienia ich celem instalacji nawet największych kart graficznych
 • Regulowany górny panel wentylacyjny z możliwością całkowitego zamknięcia dla zachowania ciszy, uchylenia dla lepszego przepływu powietrza lub całkowitego otwarcia z dodatkową możliwością instalacji radiatora chłodzenia wodnego

Ciche i niezawodne chłodzenie

 • Dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory Pure Wings 2 (120mm z tyłu, 140mm na froncie), cechujące się szeregiem ulepszeń dla cichego przepływu powietrza
  • Unikalne, zoptymalizowane aerodynamicznie łopatki redukują hałaśliwe turbulencje
  • Wysokiej jakości łożysko ślizgowe
  • Obwody redukujące szumy
 • Design umożliwia instalację nawet czterech dodatkowych wentylatorów
 • Zintegrowany, 3-stopniowy kontroler dla trzech wentylatorów
 • Swobodny przepływ powietrza pomaga efektywnie obniżyć temperaturę systemu, przy jednoczesnym zachowaniu cichej pracy. Całe powietrze jest odprowadzane z tyłu obudowy, aby jeszcze bardziej zmniejszyć poziom odczuwanego hałasu.
 • Konstrukcja zoptymalizowana pod chłodzenie wodne ze specjalnie zaprojektowanymi miejscami na radiatory aż do 360m na froncie, górze i tyle obudowy
 • Dźwiękoszczelny materiał izolacyjny na górze, z boku i na froncie obudowy, redukujący wibracje i gwarantujący cichą pracę

Elegancki wygląd i funkcjonalność

 • Stylowy design i materiały wysokiej jakości – to znak rozpoznawczy obudów be quiet!
 • Wysokiej jakości panel boczny wykonany z 4mm przyciemnianego szkła hartowanego
 • Tacka płyty głównej posiada wiele wycięć na backplate CPU i pasuje do wszystkich aktualnych oraz przyszłych gniazd
 • Profesjonalne zarządzanie przewodami umożliwia adaptację i rozszerzanie okablowania
 • Kompatybilność ze wszystkimi produktami be quiet! i wszystkimi dostępnymi kartami graficznymi

Specyfikacja

Czarno-pomarańczowy
Midi Tower
ATX
Micro ATX (uATX)
Mini ITX
Okno
Tak
Wyciszona
Tak
Stal
Tworzywo sztuczne
Filtry przeciwkurzowe
Kontroler obrotów wentylatorów
Okno w panelu bocznym
Podświetlany przycisk Power
Zasilacz mocowany na dole
Zdejmowany panel boczny
USB 3.0 x2
Mikrofonowe
Słuchawkowe/Głośnikowe
Power
Przyciski kontroli obrotów wentylatorów
Panel przedni
140 mm x1
Panel tylny
120 mm x1
Panel przedni
120 mm x1
140 mm x1
Panel górny
120 mm x3
140 mm x2
Producent i model zasilacza
Nie dotyczy
Akcesoria do montażu
Instrukcja montażu i obsługi

Opinie (168)

(168)
5/5
(168)
97% osób poleca
ten produkt
5
85%
4
12%
3
3%
2
1%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna obudowa, ale mogłaby być ciut tańsza.
 • ZALETY:
 • + ogrom miejsca na wszystkie podzespoły
 • + 5szuflad HDD
 • + 2szuflady SSD
 • + możliwość zamontowania dwóch napędów cd-dvd
 • + ogrom miejsca na kable miedzy panelem bocznym a blachą na której montujemy płytę główną
 • + DARK ROCK 3 PRO mieści się bez problemu i ładnie w niej wygląda
 • + dobrze zrobiona, nie jakiś pic na wodę
 • + bardzo łatwy dostęp do poszczególnych elementów
 • + kieszenie na ssd
 • + wyjeżdżające kieszenie na hdd, nie trzeba grzebać w obudowie aby zamontować dysk, tylko wyciaga się szufladkę
 • + ładny panel sterowania
 • + 3 stopnie regulacji prędkości wiatraków (3 wiatraki można podpiąć pod regulację)
 • + hartowane szkło, nie rysuje się, ale widać na nim odciski co jest normą
 • + świetna przepuszczalność powietrza gdy obudowa jest otwarta, ale trzeba domontować jeden lub dwa wiatraki
 • + mega dobrze wyciszona przez gąbki na każdej ściance
 • WADY:
 • -szkło na obudowie nie zawsze dobrze siada na uszczelki i trzeba się męczyć z tym chwile, albo to ja trafiłem taką sztukę jakąś krzywą :D
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Co do siadania szkła zobacz czy masz pin wkręcony prawidłowo (wycięciem na śrubokręt na zewnątrz) u mnie był odwrotnie wkręcony i szyba latała i nie chciała porządnie siąść
co z podkładkami antywibracyjnymi pod hdd?
Gdy obudowa jest otwarta - co masz na myśli? A jeżeli chodzi o wentylatory, to nie wystarczą te, które są?
Wystarczą, ale od góry obudowy jest pokrywa którą można ponieść (taka płaska na 8 zastrzasków). Ja mam ją właśnie podniesioną i wszystko jest ok. Gdy ją zamknę to wentyl na procku (mam i7 7700k) chodzi szybciej - wiadomo.

Inspiracje (319)

Pytania i odpowiedzi (83)

Czy na górę obudowy wejdzie chłodzenie AIO 360 ?
Obudowa posiada u góry 3 miejsca na 120mm, więc tak, wejdzie.
Tak bez problemu
to że u góry jest miejsce na trzy wentylatory 120 mm nie jest równoznaczne z tym ,że każde chłodzenie z takimi wentylatorami się zmieści najlepszym przykładem jest tu Chłodzenie wodne Fractal Design Celsius S36 na którym są właśnie zamontowane trzy wentylatory 120 mm ale cała chłodnica ma długość 403 mm dlatego przed dobraniem chłodzenia proponuję zmierzyć dokładnie ilość miejsca

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
22 664-80-22
22 664-20-58
Opis:
Skorzystaj z formularza kontaktowego: http://www.bequiet.com/pl/service/contact Możesz skontaktować się również telefonicznie od poniedziałku do piątku od 7:30 do 16:00 pod numerem międzynarodowej infolinii: +49 800-0736-736, bądź od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16:00 pod jednym z numerów: 22 664-80-22, 22 664-20-58. Pocztę prosimy przesyłać na adres: Listan GmbH & Co. KG Biedenkamp 3A 21509 Glinde Germany lub Listan Poland sp. z o.o. ul. Drzeworytników 66 01-385 Waszawa
Usługi
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły

Outlet (1)

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (168)

Pytania i odpowiedzi (83)

Inspiracje (319)

Outlet (1)

Market

Zobacz również: Hama Filtr UV M:52 (70052), HGST 300 GB 2.5" (0B28810), Canon CLI-526 BK Black, Schwaiger złącze typu F 7,0mm FVS710201, Manhattan D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 1.8m, Czarny (393775), Kodak Bateria Ultra LR44 1szt., Green Cell do laptopa Lenovo IBM Thinkpad, T30; 10.8V (LE23), InLine Cinch na 2x Cinch (M/F) (99311), St. Majewski Blok techniczny A4 10k mix - 5904149020002, Dingo obroża "Exclusive" 30 mm x 65 cm ozdobna - 11428, Record CHUSTECZKI MOKRE ZIEL.HERB. 40szt, Diverse Maus Pad black, Savox Serwo standard SG-0351 41g (4,1kg/ 0,17sec) (1SV2308), De Dietrich BAXI DuoTec+ 1.24 & BAKS 120, Step by Step TOUCH 2 SET SZKOLNY 4 CZ. "PEGASUS DREAM" (138928), Mercury Bravo Xiaomi Redmi 4A brązowy /brown, Esperanza FADO bluetooth z podświetleniem LED (EP133K), StarTech USB-C DOCK - 4K HDMI 85W PD, TelForceOne Pokrowiec Smart Prime do Huawei Y5 2018 / Honor 7S czarny