Folie i szkła ochronne do telefonów
Do koszyka

MyScreen Protector HybridGLASS Szkło HUAWEI Mate 10 PRO (PROGLHHUMA10P)

ID produktu: 1722204
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Mate 10 Pro
  • Rodzaj produktu: Szkło
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Elastyczny 3-warstwowy materiał, łączący w sobie cechy szkła i tworzywa to kolejna generacja „szklanej ochrony” ekranu. Cienki, o zaledwie 0,15mm grubości, przez to bardziej elegancki nadal jest bardzo odporny na zarysowania (8H). Idealnie przezroczysty, tłumi siłę uderzenia podobnie skutecznie jak dużo grubsze szkło hartowane. Dzięki laserowemu cięciu doskonale odwzorowuje kształt ekranu (posiada wycięcia np. na czujniki, głośnik).

 

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
PROGLHHUMA10P
EAN
5901924947134
Podstawowe
Mate 10 Pro
Hartowane szkło ochronne
Instrukcja
Naklejka do usuwania kurzu z wyświetlacza
Ściereczka mokra
Ściereczka sucha

Opinie

(1)
(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Cienka, elastyczna tafla. Jak dla mnie wszystkie mogłyby sięgać nieco dalej na brzegach ekranu, bo pozostawiają niewielką niechronioną szczelinę, ale może tak musi być. W każdym razie założenie (i poprawianie, bo nie od razu udało się nałożyć zadowalająco dokładnie) bez żadnego problemu. A więc do następnego upadku na beton :-)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(1)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Fujitsu FC-Kabel OM3, MMF, 5m, LC/LC 8Gbit/s (D:FCKAB-OM3-C05L-L), Natec Jack 3.5mm - RCA (Cinch) x2 1.5m czarny (NKA-0541), Tronje Uchwyt ścienny AR210 WA (24802), Philips E27, 6W, 470lm (478738000, Verbatim Filament Przeźroczysty (55282), InLine Opaska na kable z rzepem, Typ Band, 16 mm, białe, 10 m (59934W), LG V30 64 GB Srebrny (LGH930.APOCSV), Formatex Zestaw długopisów 3D (IDO5254), Emos Przedłużacz z uziemieniem 4 gniazda biały 5m (P0415), Equip D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 10m czarny (Z11971), ADATA HDD Classic HV300 1 TB Czarny (AHV300-1TU31-CBK), Forever Kabel Forever 3w1 nylon micro USB + USB do iPhone + USB type-C czarny, Vakoss VAKOSS Sprężone powietrze 400 ml