Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

MSVII Etui MSVII Huawei Honor 10 Black

ID produktu: 4970715
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Czarny
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

MSVII to propozycja dla osób chcących chronić swoje urządzenie w rozsądnej cenie. Model ten zbudowany jest z poliwęglanu, który jest powleczony gumową powłoką i zapewnia świetny komfort oraz pewny chwyt urządzenia w dłoni.

Główne cechy etui MSVII:

  • Solidne wykonanie
  • Brak negatywnego wpływu na wygląd urządzenia
  • Łatwy dostęp do wszystkich portów, kamer i przycisków
  • Świetna ochrona przed uszkodzeniem

Specyfikacja

Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet ATO-5850MN, BitFenix Adapter 2,5 & 3,5 Cala w 5,25 Cala - SofTouch - biał‚y (BFA-ADPT-525WW-RP), Western Digital My Cloud EX4100 (WDBWZE0000NBK-EESN), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/PC-SC/PC, 62.5/125 OM1, 2m (FIB220002), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 U/UTP Pomarańczowy 10m (V-UTP610O-FLAT), Remington CB7400, OKI Toner (46443104), ELEMENT CASE Solace iPhone 6/s Matte White Body / Gold Crowns w/ Quick Draw Pouch (EMT-0029), Lindy MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 2, Czarny (35452), Gembird Filament PETG, 1.75mm, 1kg, Szary (3DP-PETG1.75-01-GR), Herma Teczka A4 (19508), Clix Pro-Train Treat Bag - Torebka na przysmaki, Xiaomi Mi Bluetooth Headset White (13845), Hasselblad Akumulator 3200 mAh (X System), DoggyDolly Kamizelka w paski ze smyczą różowa r. XS, All Ride Papildoma "STOP" lempa 36 Led All Ride, Techly HDMI extender (IDATA-EXT-E70S)