Monitory komputerowe
Do koszyka

Monitor Samsung C32F39MFUUX

31.5"/VA/LED/1920x1080/4ms/3000:1/HDMI Czarny
ID produktu: 5938919
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Czas reakcji [ms]: 4
  • Częstotliwość odświeżania: 60Hz
  • Format: 16:9
  • Przekątna ekranu [cal]: 31.5
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Odbierz voucher o wartości 30 zł za udzielenie opinii na temat tego produuktu

1

Udziel potwierdzonej zakupem opinii na temat tego monitora.

2

Wyślij mail na [email protected] o tytule "Opinie Samsung" z numerem zamówienia, na którym znajduję się zakupiony przez Ciebie monitor oraz screenem udzielonej opinii.

3

Od 14 do 19 dnia od udzielenia opinii wysłany zostanie voucher na adres mail, którym wyślesz numer zamówienia oraz screen opinii.

Odbierz rabat na ten produkt z kodem SWIETA19

1

Dodaj produkt do koszyka

2

W polu “Kod rabatowy”. Wpisz lub wklej swój kod SWIETA19.

3

Gotowe! Ceny zostały obniżone

Użyj kodu:

SWIETA19

 

 

Zabaw się!

Monitor typu „dwa w jednym”. Po prostu podłącz swoje urządzenia i ciesz się treścią, kontynuując pracę nad codziennymi zadaniami biurowymi.

 

 

 

Ciesz siÄ™ wszystkim tutaj

 

Funkcje multimedialne

Za pomocą pilota włącz monitor, dostosuj jasność ekranu i wybierz tryb fotografowania. Wbudowane głośniki 5W pozwalają cieszyć się dźwiękiem i obrazem telewizora bez plątaniny dodatkowych kabli.

 

Wszystko ustawione do oglÄ…dania

 

Pełne zanurzenie

Doświadcz wciągających doznań dzięki zakrzywionym monitorom Samsung 1800R. Ekran otacza twoje pole widzenia dla lepszego postrzegania głębi i zmniejszenia zewnętrznych zakłóceń. Niezależnie od tego, czy jest to wideo internetowe, twoja ulubiona seria czy gra wyścigowa, zakrzywiony ekran zanurza Cię w akcji.

 

Immersion All Around

 

Zakrzywione dla wygody

Zadbaj o oczy z promieniem krzywizny 1800R. Udowodniono klinicznie, że krzywizna ekranu pozwala twoim oczom skanować ekran zachowując tę ​​samą odległość. Obserwuj swoje treści i graj dłużej w lepszym komforcie.

 

Zakrzywione dla wygody

 

Zmniejszone niebieskie światło

Tryb oszczędzania oczu zmniejsza zmęczenie oczu i zapewnia bardziej komfortowe wrażenia podczas oglądania dzięki redukcji emisji światła niebieskiego. Technologia Anti-Flicker firmy Samsung eliminuje rozdarcia obrazu, umożliwiając pracę lub zabawę dłużej w optymalnych warunkach.

 

Łatwy w oczach

Specyfikacja

Zastosowanie
Dla graczy
31.5"/VA/LED/1920x1080/4ms/3000:1/HDMI
Czarny
Regulacja kąta pochylenia
1920 x 1080 (FullHD)
Ekran
Zakrzywiony
Dotykowy
Nie
Powłoka matrycy
Matowa
Kontrast statyczny
3000:1
178 (pion)
178 (poziom)
Liczba wyświetlanych kolorów [mln]
16.7
Technologia ochrony oczu
Blue Light Filter
Flicker Free
Zastosowane technologie
Eco Saving Plus
Game Mode
Off Timer Plus
Obrotowy ekran (PIVOT)
Nie
Możliwość montażu na ścianie (VESA)
Tak
Przewód HDMI
Przewód zasilający

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801172678
Opis:
Gwarancja realizowana przez serwis autoryzowany producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: SilentiumPC Aquarius X90 Pure Black HDD Cage (SPC101), Equip Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC, DUPLEX, MM 50/125, OM3, LSOH, 3m (255413), Coocazoo PencilDenzel II Checkmate - (001299100000), Beyerdynamic T5p v2, Lindy Patchcord światłowodowy LC/LC, OM3, 50/125um, Multimode, 5m (46373), Dingo Ringowa z linki ø 6mm/150cm Zielona (10464), Ami Play Smycz Basic M 150 x 1,5cm Rózowy, ORIJEN Przysmaki FD RED 56,7G - 60965, Diversa POKRYWA 60x30 ARISTO, Valueline Patchcord CAT5e, SF/UTP, 1.5 m, szary (VLCP85121E15), Pilot Długopis żelowy B2P Gel Czerwony Begreen Fine, Top Choice Świeczki tulipany żółte 4szt. , Codemasters GRID Autosport - Season Pass, ESD, Art-Pol Foto Ramka, DEBATIN Koperta kurierska C6, 1000 sztuk, Lovela Mleczko do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do bieli 4,7L, Inkdigo Toner alternatywny Inkdigo do Brother DCP7060 , Tracer Rave BLUETOOTH (TRAGLO46032), Kingxbar Kingxbar Wish Series etui ozdobione oryginalnymi Kryształami Swarovskiego Samsung Galaxy S10 czarny uniwersalny