Monitory

Monitor Asus PB279Q

Czarny 27''/LED/IPS/UHD/5ms/100mln:1/HDMI/MHL/DP/mDP/Audio/PIVOT
ID produktu: 705041
Zobacz produkty podobne
(10)
Zapytaj społeczności 0 pytań
 • Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
 • Podstawowe złącza: DisplayPort x1, Mini DisplayPort x1
 • Przekątna ekranu: 27"
 • Rozdzielczość: 3840 × 2160 (UHD 4K)
 • Typ matrycy: IPS
Opis
Specyfikacja
Opinie (10)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Obraz w jakości 4K Ultra HD

Niezwykłą jakość obrazu zagwarantuje rozdzielczość 4K. Pracuj i graj w najlepszych warunkach. Ten monitor oferuje rozdzielczość 4K Ultra HD, co przekłada się na jeszcze bardziej realistyczne odwzorowanie detali.

Format 16:9

To monitor o najbardziej uniwersalnym formacie 16:9, który jest bardzo chętnie wybierany zarówno do pracy, jak i do zastosowań multimedialnych. Panoramiczny kształt ekranu zapewnia optymalną przestrzeń roboczą, jak również dobrze sprawdza się w grach i podczas oglądania filmów.

Doskonała jakość obrazu z matrycą IPS

Świetne odwzorowanie kolorów, wysoką jakość obrazu i szerokie kąty widzenia zapewni matryca IPS. Jest to najczęściej stosowany rodzaj matrycy w monitorach komputerowych i nie bez powodu. Matryce IPS są niezwykle uniwersalne – świetnie sprawdzają się w grach, podczas oglądania filmów i podczas prac graficznych i biurowych.

Częstotliwości odświeżania na poziomie 60 Hz

Zapewnij sobie optymalne warunki do pracy i rozrywki. Monitor o częstotliwości odświeżania na poziomie 60 Hz to niemal uniwersalny wybór – taka częstotliwość nie męczy wzroku i jest stosowana w zdecydowanej większości monitorów komputerowych.

Czas reakcji 5 ms

Gdy ułamki sekund mogą zdecydować o zwycięstwie lub porażce w grze, monitor z czasem reakcji 5 ms okazuje się najlepszym rozwiązaniem. Tak krótki czas reakcji docenisz właśnie w grach, a szczególnie w sieciowych potyczkach, ale też w codziennym użytkowaniu. Szybki czas reakcji wpływa na komfort podczas pracy i oglądania filmów, gdyż ogranicza zmęczenie wzroku.

Dostosuj wysokość monitora do swoich potrzeb

Wybierając monitor, warto zwracać uwagę nie tylko na jego parametry, ale też na ergonomię. Ten model monitora wyposażono w opcję regulacji wysokości, co zdecydowanie ułatwia jego dopasowanie do wzrostu użytkownika. Nie narażaj się na ból karku od długotrwałego pochylania się przy zbyt niskim monitorze. Postaw na nowoczesny system regulacji wysokości monitora i dopasuj go do własnych preferencji. Regulacja wysokości ekranu przyda się także wówczas, gdy z jednego stanowiska korzysta na zmianę kilka osób.

Oszczędź przestrzeń korzystając z możliwości montażu na ścianie

Możesz postawić monitor na biurku, ale możesz też zawiesić go na ścianie, by zyskać nieco więcej przestrzeni na blacie. Ten model monitora jest przystosowany do montażu ściennego i zgodny ze standardem VESA.

Obracaj ekran zgodnie ze swoimi potrzebami

Projektowanie graficzne, rysowanie lub programowanie to działania, które wymagają nieszablonowego podejścia i specyficznych rozwiązań ułatwiających pracę. Ten model monitora wyposażono w opcję obracania ekranu (PIVOT), co zdecydowanie uprzyjemni i usprawni pracę z tekstem, kodem lub niektórymi projektami. Możesz obracać ekran do pionu, gdy tylko zechcesz, a później szybko przywracać go do standardowej pozycji.

Ulubiona muzyka prosto z monitora

Masz za mało miejsca na standardowe głośniki komputerowe, a może zazwyczaj korzystasz z dźwięku na słuchawkach? Ten model monitora dysponuje wbudowanymi głośnikami, a dzięki temu nie musisz kupować oddzielnych.

 

MOŻLIWOŚCI, JAKIE MOŻE DAĆ TYLKO EKRAN 4K

AN EXPERIENCE ONLY 4K CAN DELIVER

Niezwykły obraz Ultra-HD 4K

Fenomenalny poziom detali co do piksela

 

Otwórz oczy na zapierające dech w piersiach stopnie szczegółowości w monitorze ASUS PB279Q o ultrawysokiej rozdzielczości (UHD) 4K. PB279Q ma ekran WLED o proporcjach 16:9, który wyświetla obrazy w przyszłościowej rozdzielczości 3840x2160 (4K UHD). Przy zagęszczeniu 157 pikseli na cal (PPI) monitor PB279Q oferuje ponad 8 milionów pikseli - czterokrotnie większą gęstość, niż standardowy wyświetlacz Full HD, co przekłada się na niezwykle szczegółową grafikę. Daje więcej miejsca do wykorzystania i oferuje wyjątkową wyrazistość obrazu, którą trzeba zobaczyć, aby uwierzyć. Monitor PB279Q wykorzystuje technologię In-Plane Switching (IPS), która pozwala na uzyskanie szerokich kątów patrzenia wynoszących 178 stopni w płaszczyźnie pionowej i poziomej, a także obejmuje 100% zakresu barw sRGB, co gwarantuje właściwą reprodukcję kolorów i realistyczne obrazy.

Konwencjonalny monitor Full HD
1920 x 1080 
= 2,073,600 pixels

Monitor ASUS PB279Q True 4K UHD 
3840 x 2160 
= 8,294,400 pixels

ASUS PB287Q True 4K UHD Monitor
 

Gdy 4K oznacza, że zobaczysz i zrobisz znacznie więcej

Obraz 4K UHD oznacza, że monitor ASUS PB279Q oferuje aż o 300% więcej miejsca na pulpicie niż w przypadku podobnej wielkości ekranu Full HD, dzięki czemu masz mnóstwo przestrzeni na okna aplikacji. PB279Q może wyświetlić 1,07 mld kolorów, zapewniając doskonałe odwzorowanie kolorów i nasycenie dzięki jasności 300 cd/m² oraz kontrastowi ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) wynoszącemu 100000000:1.

Konwencjonalny monitor Full HD
Mniej szczegółowy i pokazuje tylko część bocznego paska roboczego. Obrazy nie są również tak ostre, jak te na ekranie 4K UHD.

Monitor ASUS PB279Q True 4K UHD 
Jest niesamowicie szczegółowy i pokazuje cały boczny pasek roboczy.

 

Konwencjonalny monitor Full HD
Jedno okno wyświetlające jeden film Full HD 1080p.

Monitor ASUS PB279Q True 4K UHD
Radzi sobie z wieloma oknami, które wyświetlają film Full HD 1080p, grę, prezentację PowerPointa oraz arkusz kalkulacyjny Excela na jednym ekranie.

 ASUS PB279Q 4K UHD Monitor
 
 

Technologia matrycy In-Plane Switching (IPS) do doskonałego odwzorowania obrazu pod dowolnym kątem

Technologia In-Plane Switching (IPS) ulepsza działanie ekranów ciekłokrystalicznych LCD, toteż reprodukcja kolorów jest poprawiona. Monitor ASUS PB279Q zapewnia ultraszerokie kąty patrzenia wynoszące 178 stopni bez jakiejkolwiek zmiany koloru, więc użytkownicy mogą patrzeć na ekran pod niemal każdym kątem.


In-Plane Switching Display Technology
 

Wita profesjonalistów i graczy w klubie 4K UHD

Imponujące 100% palety sRGB, 10-bitowe kolory oraz czas reakcji 5 ms

Szeroka paleta kolorów 100% sRGB umożliwia monitorowi ASUS PB279Q niezmienne odwzorowanie barw w sposób niedostępny na standardowych wyświetlaczach, podczas gdy 10-bitowe kolory w PB279Q przekładają się na gładkie przejścia odcieni koloru i bardziej naturalnie wyglądające przejścia między barwami. PB279Q cechuje się też świetnym czasem reakcji wynoszącym 5 ms (z szarości do szarości) oraz częstotliwością odświeżania 60 Hz*, dzięki którym obrazy są płynne i szybkie, pozwalając w pełni cieszyć się dzisiejszymi grami.
*ASUS PB279Q odbiera treści 4K UHD z częstotliwością odświeżania 60 Hz przez interfejsy DisplayPort 1.2 i Mini DisplayPort. 4K UHD Club

Welcoming Prosumers and Gamers Alike to the 4K UHD Club
 

Wszystko, czego potrzebujesz, jest wbudowane

Wyświetla 4K UHD w 60 Hz, czego inni po prostu nie potrafią

 

ASUS PB279Q ma bogactwo interfejsów, wśród których znalazły się gniazda DisplayPort 1.2 i Mini DisplayPort do odbioru treści 4K UHD z częstotliwością odświeżania do 60 Hz*. Są też złącza HDMI 1.4 / MHL**, których możesz użyć do oglądania treści z urządzenia mobilnego na monitorze PB279Q przy jednoczesnym ładowaniu tego urządzenia.

Everything You Need, Built Right In.

*Monitor PB279Q może odtwarzać treści 4K UHD z częstotliwością odświeżania 60 Hz przez interfejsy DisplayPort 1.2 i Mini DisplayPort.
**Pełna lista produktów kompatybilnych z MHL znajduje się na stronie www.mhlconsortium.org.

 

Oglądaj cztery źródła wejściowe naraz na jednym ekranie

Wbudowane funkcje obrazu w obrazie (PiP) i obrazu obok obrazu (PbP) umożliwiają oglądanie treści z nawet czterech różnych źródeł 4K/UHD jednocześnie z możliwością łatwego przełączania pomiędzy nimi, także z kanałem audio. Tryb PiP umieszcza okna z drugiego źródła sygnału w rogu ekranu, podczas gdy tryb PbP pozwala ustawić okna źródła wejściowego na cztery różne sposoby i może obsługiwać cztery okna 4K/UHD jednocześnie.

Tryb PiP umieszcza okna z drugiego źródła sygnału w rogu ekranu — lewym górnym, prawym górnym, lewym dolnym lub prawym dolnym.

 

Tryb „obraz obok obrazu” (PbP) pozwala na podzielenie ekranu tak, by widzieć cztery niezależne źródła obok siebie; można łatwo przełączać się między głównym źródłem PbP i pozostałymi, włącznie z dźwiękiem.

 

Innowacje, które podnoszą poprzeczkę

Ekskluzywne technologie firmy ASUS zapewniające doskonałą jakość obrazu

Podnieśliśmy poprzeczkę wprowadzając do ASUS PB279Q kilka własnych, ekskluzywnych technologii, które zapewniają niezwykle wysoką jakość obrazu. PB279Q wykorzystuje nową technologię SplendidPlus™ Video Intelligence, która optymalizuje obraz odpowiednio dostosowując kolory, jasność, kontrast i ostrość. SplendidPlus™ posiada dwa nowe tryby - Czytanie i Ciemnia - poza znanymi wcześniej trybami Sceneria, Standard, Kino, sRGB i Nocny widok. Technologie Low-blue Light i Flicker-free zmniejszają zmęczenie oczu przy długim korzystaniu z monitora.

Czytanie
Ciemnia
Sceneria
Kino
Wygoda podczas czytania dzięki symulacji papierowej książki poprzez regulację temperatury kolorów i jasności. Najlepszy wybór dla lekko oświetlonych pomieszczeń. Zwiększa zakres jasności, wprowadza dodatkowe kontrasty i dostosowuje nasycenie kolorów, tworząc bujniejsze krajobrazy. Ulepsza kontrast i nasycenie kolorów. Zapewnia żywszy i bardziej realistyczny obraz.
sRGB
Gra
Nocny widok
Standard
Zapewnia największe możliwości na każdym kroku Zwiększa widoczność ciemnych obszarów, nie zmieniając jednocześnie niczego w miejscach dobrze oświetlonych - pozwala dostrzec czających się w cieniu przeciwników. W sposób inteligentny zwiększa luminację Y, aby uwypuklić słabo oświetlone detale, pozwalając na uchwycenie piękna każdej sceny. Pozwala na przeglądanie dokumentów i stron internetowych z optymalnymi ustawieniami kolorów i kontrastu.
 

Technologia ASUS SplendidPlus™ Video Intelligence opiera się na silniku, który dostarcza 8 gotowych trybów pozwalających na dostosowanie ustawień ekranu tak, aby zapewnić najwyższą wierność obrazu i dostarczyć kolory, które doskonale wyglądają na ekranie. Tryby można przełączać za pomocą dedykowanego klawisza skrótu.

Konwencjonalne monitory bez technologii Flicker-free

Monitor PB279Q True 4K UHD z technologią Flicker-free

PB279Q jest też wyposażony w najnowszą technologię firmy ASUS: ASUS EyeCare. ASUS EyeCare adjusts direct-current (DC) levels to reduce onscreen flicker for a more comfortable viewing experience. Technologia ASUS EyeCare daje też podstawę dla trybów Czytania i Ciemni w SplendidPlus™ - tryby te skutecznie redukują poziom niebieskiego światła, zmniejszając zmęczenie oczu.

Konwencjonalne monitory z technologią ASUS VividPixel

Monitor ASUS PB279Q True 4K UHD z technologią ASUS VividPixel

Technologia ASUS VividPixel dodatkowo zwiększa wyrazistość obrazu PB279Q poprzez ulepszenie zarysów i redukcję pasków zakłóceń.

 

ASUS QuickFit Virtual Scale pozwala wyświetlić na ekranie kratkę ułatwiają wyrównywanie i podgląd zdjęć i dokumentów w rzeczywistych rozmiarach, zwiększając elastyczność i produktywność monitora PB279Q.

Obsługiwane formaty:

 • Dokumenty: B5, A4, list,
 • Podziałka: wyrównanie
 • Zdjęcia: 8”x10”, 5”x7”, 4”x6”, 3”x5”, 2”x2”

 

 

Przywitaj się z wysokim komfortem

Twoje wrażenia się liczą

PB279Q wyróżnia się cienkim profilem i ergonomiczną podstawką z możliwością regulacji nachylenia, obrotu i wysokości - dzięki temu użytkownik może znaleźć idealną dla siebie pozycję do oglądania.

 

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
90LM00W0-B01170
EAN
886227764686
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Do domu i biura
27''/LED/IPS/UHD/5ms/100mln:1/HDMI/MHL/DP/mDP/Audio/PIVOT
Kolor
Czarny
Ekran
Specyfikacja
Złącza
Podstawowe złącza
DisplayPort x1
Mini DisplayPort x1
Wbudowane urządzenia
Fizyczne
Szerokość [cm]
62.49
Wysokość [cm]
40.7
Głębokość [cm]
22
Waga [kg]
7.7
Obrotowy ekran (PIVOT)
Załączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
Przewód audio
Przewód DisplayPort
Przewód HDMI
Zasilacz
Normy i standardy
Pobór mocy
60 W

Opinie

(10)
(10)
4.5/5
(10)
90% osób poleca
ten produkt
5
80%
4
10%
3
0%
2
0%
1
10%
Opinia potwierdzona zakupem
Idealny, tylko trzeba pamiętać o przełączeniu go na DP1.2 aby działał w 4K 60Hz
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry produkt.
 • ZALETY:
 • + 1. Rewelacyjna rozdzielczość.
 • + 2. Bardzo dobra ostrość.
 • + 3. Funkcja Obraz w obrazie działa OK.
 • WADY:
 • - Przyciski sterujące z tyłu monitora - beznadziejne rozwiązanie.
Posiadam ten produkt Od dziś
ładny design, przystępna cena i jakość
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Monitor kupiłem miesiąc temu. Jak na razie nie mam zastrzeżeń.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Wielki i bardzo dobry monitor. Win 7 po wgraniu sterowników do karty graficznej był nieczytelny z powodu zmniejszenia się liter i okien.
 • ZALETY:
 • + Rozmiar. Rozdzielczość. Porty.
 • WADY:
 • - Cena.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Wielki i bardzo dobry monitor. Win 7 po wgraniu sterowników do karty graficznej był nieczytelny z powodu zmniejszenia się liter i okien.
 • ZALETY:
 • + Rozmiar. Rozdzielczość. Porty.
 • WADY:
 • - Cena.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Backlight bleed jest i nieco nierówny, ale było warto. Szybko się przyzwyczaiłem i w normalnym graniu nie widać zupełnie. Kolory są rewelacyjne. G-sync i 144 hz są całkowicie warte swojej ceny, już nie mogę wrócić (ale trzeba dobzre skonfigurować i upewnić się, że działa).
 • ZALETY:
 • + G-sync
 • + Jakość kolorów
 • + 144Hz
 • + Jakość wykonania
 • WADY:
 • - Backlight bleed
 • - Nierówne podświetlenie
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Szukałem monitora do projektowania (2d, 3d, CAD) wg klucza: dobre odwzorowanie kolorów, wysoka rozdzielczość, przekątna poniżej 30 cali. Po podstawowej kalibracji zaświecił rewelacyjnie, nie ma się do czego przyczepić. Świeci równo, nie grzeje się... spodziewałem się, że będzie gorzej a jest naprawdę świetny.
 • ZALETY:
 • + A. subiektywnie: idealne dpi do pracy w skomplikowanym sofcie.
 • + B. bardzo dobre odwzorowanie kolorów.
 • + C. winieta w zasadzie niezauważalna.
 • + D. bardzo delikatnie świecąca dioda power - nie kłuje w oczy.
 • + E. dobrze spasowana obudowa, nic nie trzeszczy, płynna regulacja.
 • WADY:
 • - nie wiem czego mam się czepiać: za gruba ramka? (ok. 1cm) :) chciałbym mieć monitor bez ramki.
 • - cena myślę, że jest adekwatna do jakości.
Posiadam ten produkt Od dziś
Ogólnie mogę powiedziec ze polecam.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Obraz był super ale co z tego jak nie świeciły piksele
Posiadam ten produkt Ponad rok

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Jeżeli chcesz wysłać sprzęt do serwisu, skorzystaj ze strony http://asus-serwis.pl/
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(10)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Asus Argo 15.6'', OWC Thunderbolt 2 Dock USB3/FW/HDMI/Audio/GigEthernet (OWCTB2DOCK12P), Fenice etui Diario iPhone 5/5S/5C (M001OR00APIP5S), MicroConnect Patchcord U/UTP CAT5e, 2m, niebieski (UTP502B), MicroConnect 8-Gniazd,19" 2m - CABINETACC2, Gimmik Amfibia Extreme 27MHz (TPC/0921), Media-Tech MT3578, Thermaltake korek wyrównujący ciśnienie G1/4 Chrome (CL-W086-CU00SL-A), Ledvance Żarówka LED B22d 9,5W CLASSIC A LED STAR 60 2700K frosted 806lm (4052899278189), Mercury Soft LG Q6 miętowy/mint, Baseus Uchwyt Samochodowy Baseus na kratkę Robot Air Vent, Esperanza Eternity (EFL002), nemo Hartowane szkło Sony Xperia XA2 Ultra, Nzxt Aer RGB 2, 140mm, 2 sztuki, Disney Etui Minnie 009 Hua P20 Lite czerwony/red DPCMIN3010, Meizu 64 GB Dual SIM Biały (MEIZU16X64GBWHITE), Polaroid Wkłady / Papier / Wkład Do Polaroid Onestep 2 / Różowo-złote (rose Gold)