Switche - moduły

Moduł Xgiga FT3903D (Cisco SFP-10G-SR)

ID produktu: 407478
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Tańszy odpowiednik modułów HP, całkowicie kompatybilny z przełącznikami HP, oferuje możliwość wydłużenia sieci do 300m.
Przeznaczony dla operatorów ISP oraz integratorów korzystających z przełączników HPi modułów SFP+ Odpowiednik: HP J9150A

Specyfikacja techniczna:

  • Typ interfejsu: SFP+
  • Przepustowość: 10.3Gbps
  • Długość fali: 850 nm
  • Źródło optyczne: VCSEL
  • Maksymalna długość przewodu:  300m
  • Typ złącza: LC
  • Zgodność: RoHS

 

 

Specyfikacja

SFP+
Złącze LC
Srebrny
ProSafe
Urządzenia Cisco

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: GamersWear FUCK THE SUN czarna (XL) ( 6066-XL ), Platinet PLATINET ZEGAR MEMORY CLOCK 42569, Port Designs NB Bag 15,6 COURCHEVEL Clamshell (160512), Botti YPF-6288, JAN Niezbędny Torebki Strunowe 1l 20szt (ZZAJAN080), Sweex Kamień 2600mAh szary (SWSTONE1), Ednet DVI/HDMI (84522), KOJOT OBROŻA SKÓRA, PETER PAUPER Notes mini - Uwierz w siebie - WIKR-1009329, Plus KLEJ W TAŚMIE PLUS TG-728 8,4MMX8M (205510), XSPC Blok wodny RayStorm Neo chrom, AMD TR4, AMD SP3 (5060175589095), T-MOTOR Zestaw dwóch silników bezszczotkowych MN605-S 320kV (TM/MN605-S-320-2PCS), Takstar PRO 82 czarne , WOKÓŁ NAS Kalendarz Nauczyciela A5 2018/2019 PCV (276445), Whitestone Szkło Hartowane Dome Glass do GALAXY S8 , MSI GV72 (8RC-017XPL) 16 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 120 GB SSD/, Foxy Akumulator 2200mAh 7,4V 40/80C 16,3Wh (3EB6008) , Electrolux ErgoRapido EER73DB , Newstar Uchwyt Ścienny (LED-W420BLACK)