Switche - moduły
Do koszyka

Moduł StarTech GB FIBER SFP TRANSCEIVER SM LC (SFPGLCLHSMST)

ID produktu: 791418
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Gwarancja [m-ce] 24
Sieć komputerowa
Typ interfejsu SFP
Maksymalna szybkość przesyłania danych 1250 Mbit/s
Złącze światłowodowe LC
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3z
Typ transceivera SFP LH
Praca
Obsługa podłączania podczas pracy Y
Maksymalny dystans transferu 10000m
Długość fali 1310 nm
Typ przewodu Single-mode
System duplex Full, Half
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C
Zakres wilgotności względnej 30 - 70%
Waga i rozmiary
Szerokość produktu 1,2 cm
Głębokość urządzenia 6 cm
Wysokość urządzenia 1 cm
Waga produktu 18g
Waga wraz z opakowaniem 45g
Zaświadczenia
zgodność z RoHS Y

Specyfikacja

Srebrny
Przełączniki z wbudowanymi zatokami SFP+ w GSM73xxS/GSM72xxPS oraz AX743

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Gembird RCA (Cinch) x2 MiniJack 3.5 mm, 1.5, Czarny (CCA458), Coolgate CG360 360 mm (CG360), Lowepro Pro Trekker 450 AW, czarny (LP36775-PWW), StarTech Lightning(M) na Micro USB B(F) (USBUBLTB), Zebra Skaner kodów kreskowych LS2208 KIT (LS2208-7AZU0100ZR), Manhattan D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 3, Czarny (313599), InLine Opaska na kable z rzepem, Typ Band, 25mm, czarne, 25m (59933S), NoName HDMI - HDMI, 1, Czarny, Ami Play Smycz regulowana 6 in 1 Shine S 100-200 x 1cm Czarny, Sera BAKTO TABS 275 tabletek, Green Cell Klawiatura Green Cell Lenovo Ideapad G570 G560 G770 G565A Z560 (KB214), Philips DLP2307/12, Df Models Querträger Unten re/li Vorne (6009), Gembird Atrapa kamery monitoringu CCTV (CAM-DS-03), Alogy Skórzany pasek leather band Samsung Gear S3 /Watch 46 mm czarny (4827X1), Garett Electronics Kids Happy Fioletowy (5903246280548), MOLESKINE Notes linia brązowy, York Prestige CENTI ściereczki z mikrofibry 2 sztuki + 1 GRATIS (12039988), Mocolo URBAN DEFENDER CASE IPHONE 7 8 PLUS GRANATOWE