Switche - moduły
Do koszyka

Moduł Intellinet Network Solutions Moduł MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (507462)

ID produktu: 940829
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Moduł MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), wielomodowy, 850nm, 300m.

Rodzaj SFP+ 10GbE Module SR (LC)
Dodatkowe informacje
  • Pasuje do dowolnego gigabitowego przełącznika Intellinet ze slotem SFP
  • Pasuje do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP
  • Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex
  • Przepustowość: 10 Gb/s
  • Maksymalna obsługiwana długość światłowodu: 300 m
  • Długość fali: 850 nm
  • Zgodny z SFP Multi-Source Agreement (MSA)
  • Wykonany w standardzie SFP+
  • Obsługa Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Kompatybilny z urządzeniami Cisco
Szerokość 14 mm
Wysokość 12 mm
Długość 57 mm

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Paper Mate Długopis czerwony INKJOY 700M (S0957360), PremiumCord kportad02, Techly Extender HDMI over Ethernet, 120m- 020751, Krusell FlipWallet do Galaxy S6 Edge + Czarne (60396), V7 Antenowy, 1.5, Czarny (V7COAXCBL-1.5M-1E), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e F/UTP Czarny 10m (STP510BA), Herlitz Teczka A4/20 (11226198), CHABA SMYCZ TAŚMA ŁAPKI REG 25mm CZARNO/CZERWONA, JAN Niezbędny 30m (ZZAJAN209.), Agora Ambassada DVD - 124747, LogiLink DisplayPort HDMI, 5, Czarny (CV0066B), Avistron Bern (AV-OC-006), MIO C570, Asarto Toner Asarto do HP 826A I CLJ M855 | magenta, Polsirhurt Długopis z nożyczkami JB-201 niebieski , Ecodescaler Odkamieniacz do ekspresu 500ml, Trixie Piłka na pasku Sporting, Apple Watch Nike+ Series 4 Srebrny (MU7F2FD/A), Pelikan Pióro wieczne Twist P457 M Petrol