Sieci - komponenty

MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy 8GBase-SR, Duplex LC, SFP+ (MO-XBR-000163-C)

ID produktu: 972484
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ: Gniazda, ramki, moduły, puszki
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Moduł nadawczo-odbiorczy 8GBase-SR, Duplex LC, SFP+, 850nm, MMF, 500m, DDM, firmy MicroOptics.

Specyfikacja

Srebrny
Metal
Tworzywo sztuczne
Typ
Gniazda, ramki, moduły, puszki

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Thermaltake Tt eSports Poseidon ZX (KB-PZX-KLBLUS-01), Transcend MTS600 512GB SATA3 (TS512GMTS600), Equip USB 3.0 A/B, 1m (128291), Corsair Vengeance LPX, DDR4, 32 GB,2400MHz, CL16 (CMK32GX4M4A2400C16), Bitdefender Antivirus Plus 2019 (BDAV-K-1Y-1D), Starpak Plecak Tomek i przyjaciele granatowy (355009), B-Tech Zacisk (BT7052/B), Zolux Obroża Summer 35 cm kol. pomarańczowy, Epson T0541 (black), Lindy Adapter mSata na SATA 2.5" (20933), ADATA AUC360-64G-RGD, Herma Naklejki słodkie sowy, transpuffy - 15399, DJI Śmigła CCW Matrice 600 E2000 2170 (DJIE2000-05), GSM City CASE ETUI 0,3MM GRANATOWY MAT HUAWEI P8 LITE, Jordan Kerr Skórzany pasek do zegarka 20 mm Jordan Kerr JK20.008.07G XL, Paso Piórnik z wyposażeniem Horse PPKM18-001 PASO, Celly Nakładka Feeling Cover do Huawei P20 niebieska, JetWorld Moduł Bębna Magenta Minolta Bizhub C250 / C252 zamiennik refabrykowany 4062403 / Czerwony / 45000 stron uniwersalny, Krusell Krusell obal NORA pro Sony Xperia XZ2 Premium, Stone