Kable teleinformatyczne

MicroConnect Światłowód SC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM3 (FIBSCM3PIG2)

Nie dotyczy
ID produktu: 1613552
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 2.6 - 3m
  • Kolor: Niebieski
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kabel Światłowodowy Multimode Simplex, 0,9mm, <0.2dB, LSZH.

Specyfikacja

Niebieski
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Światłowód
Długość
2.6 - 3m
Światłowód
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Esperanza EM101R, Hama ADAPTER HDMI WT - DVI GN ( 990340360000 ), Herlitz Cienkopis 96 0,4mm czerwony - 0000943233, HP (741727-001), Lindy HDMI - HDMI, 5m, Czarny (41398), MicroConnect Kabel RP-SMA - RP-SMA (M/F) 5m Czarny (51678), Triumph-Adler Toner CK-8511Y, yellow (1T02L7ATA0), TROVET Unique Protein UPR z królikiem - pies i kot - 100g, Lindy USB HDMI, 0.15m, Czarny (41080), ANTRA Notes A4 Kratka Formalizm (183331), NoName D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 15m, Czarny, Delock Delock Typ B, 5m, czarny (84899), Expression TONER DO SAMSUNG CLP 620 / 670 BLACK (P) - CLT-K5082L, Unitek DisplayPort Mini - DisplayPort Mini, 3m, Czarny (Y-C614BK), Tescoma Garnek Ultima 24cm (780625.00), Ferrari Etui Ferrari book FEMTFLBKS4RE i9505 S4, Gembird Kabel USB 3.0 typ C(AM/CM) 0.5m biały Gembird, Anim-Ace Alien Run Steam CD Key, Crytek Frankfurt Ryse: Son of Rome Steam CD Key