Kable teleinformatyczne
Do koszyka

MicroConnect Patchcord światłowodowy ST/UPC - ST/UPC, 9/125, OS2, 3m (FIB111003)

Kable proste
ID produktu: 1400912
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 2.6 - 3m
  • Kolor: Żółty
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowodowy ST/UPC - ST/UPC, 9/125, OS2, 3m.

 

Specyfikacja

Żółty
Typ kabla
Kable proste
Długość
2.6 - 3m
Patchcord światłowodowy
Żyły
1
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Tracer Gaz sprężony 400 ml, Activejet tusz AH-704BR (black), Planet WGSW-24040HP, VRX Racing Bearing Bracket EP 1szt. (VRX/10200), HSP Motor RC260 w/ Gear 14T (HSP/68050), E-Sky Zestaw mocowania kabiny (ESK/000398), MP JET Piasta z o-ringiem 5,5/2 (MJ/4608), Unitek Y-247A, Dicota Backpack Roller PRO (D31224), Zolux Zestaw filcak + zgrzebło RodyCare dla gryzoni, Trixie DRAPAK DLA KOTA,60x11cm/BEZ, Trixie Kaganiec z nylonu regulowany 3 - XXL, Omega OVH4050 białe (43688), Royal Canin Veterinary Diet Canine Anallergenic AN18 3kg, Xtreme Akumulator 5000mAh , Goobay USB-C - USB-A/ microSD/SD Biały (62097), NoName Smart Case Apple iPad 2017 9.7 Zielony, Amica 58GES2.33HZPTADFPAIXX (56466), JetWorld Toner Black Xerox 6120 / 6115 zamiennik refabrykowany 113R00692 / czarny / 4500 stron uniwersalny