Akcesoria RTV
Do koszyka

MicroConnect Adapter Schuko CEE7/7 - C13, czarny (PESC13AD)

Adapter
ID produktu: 1124441
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ akcesorium: Adapter
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

MicroConnect Adapter Schuko CEE7/7 - C13. Produkt w kolorze czarnym.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: NetRack Patchcord UTP kat.5e 1m czarny (BZPAT1UK), Actis Toner TX-3325X / 106R02312 (black), InLine Toslink Mini - Toslink 3m niebieski (89913P), InLine Patchcord światłowodowy SC/SC, 50/125µm, OM2 20m (83520), MicroConnect Duplex LC/LC 50/125µm OM4 15m (FIB440415P), HyperX Cloud Stinger Core (HX-HSCSC-BK), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6a U/UTP Brązowy ciemny 5m (V-UTP6A05DB-FLAT), Condenssa Płyn do czyszczenia Golarek Elektrycznych 250ml, SanDisk Extreme GO 64GB (SDCZ800-064G-G46), CHABA Szelki linka płaska - Różowe 55/09, Dako-Art PRZYSMAK MIODOWY, Starpak Plecak Multiway G szary (275410), Tech-Protect StroBand Apple Watch 42mm, Tescoma Pojemnik na gąbkę CLEAN KIT, do zlewozmywaka (900630.00), nemo Ring SAMSUNG A5 2017, NoName Etui Flower Huawei P20 wzór 1, Breakpoint Tennis World Tour, ESD, Baseus Baseus Small Screw inteligentna ładowarka samochodowa z portami USB Quick Charge 3.0 QC 3.0 i USB-C PD 36W czarny (CAXLD-A01) uniwersalny, moVear Etui Apple iPhone 6, 6s | Skórzane Standard