Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

Mercury Jelly Case dla Galaxy A3 2017

ID produktu: 4686664
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Limonkowy
  • Miętowy
  • Różowy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Nowoczesne etui wykonane z elastycznego tworzywa, które idealnie chroni smartfon przed uszkodzeniami, a specjalny podwyższony rant etui idealnie zabezpiecza wyświetlacz przed zarysowaniem.

 

Zdjęcie poglądowe

Specyfikacja

Limonkowy
Plecki/Nakładka
Tworzywo sztuczne
Galaxy A3 (2017)

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: LogiLink UA0074, Equip MINI 2.0 Canon 1.8m (128521), HP JackBlack (726536-B21), Digitus Światłowód duplexowy, wielomodowy LC-SC 5m OM3 (DK-2532-05/3), MediaRange Bateria LR 44, 1.5v (MRBAT113), MicroConnect Przedłużacz Schuko, M-F, 5m, biały (PE140500W), Blow 32-776, Czarne, LINDY LC/SC 50/125µm OM4 1m (46360), HOBBYDOG L (R1) LEGOWISKO ECO BEŻ BOKI, BRĄZ MATERAC, CHABA SMYCZ TAŚMA OZDOBNA REG 25mm CZARNA, Herlitz Smart Spider 31 Częściowy (0050008407), Mercury Etui iJELLY do Samsung S8 G950 (BRA005588), Agora Miasto ruin (DVD), Royal Canin Veterinary Care Nutrition Pediatric Weaning 2kg, Kingston DDR4, 4GB, 2400MHz, CL17, ECC (KVR24R17S8/4), Rystor Marker suchościeralny Rystor do tablic RMS-MIN ZIELONY (457-003), 4OK Cover4U Etui dla iPhone 7/8 , Mercury Goospery Etui iJelly new SAMSUNG J5 2017 szarny