Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Lynx CS Patchcord światłowodowy, 62,5/125, ST/ST, 1m (DPX-62-ST/ST-1)

Kable proste
ID produktu: 850160
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Lynx CS Patchcord światłowodowy, 62,5/125, ST/ST, 1m.

 

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Patchcord światłowodowy
Duplex ST
Duplex ST
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Canon PT-101 A3+ 10ks (PT101) 2768B018, Ansmann APS 600, A4 Tech Bloody V3m (A4TMYS43980), Savio HDMI na DVI (M/F) Czarny (cl-21), InLine Patchcord S/FTP, PiMF, Cat.6, 250MHz, PVC, czarny 10m (76400S), Philips BT7205/15, Techland Filary Ziemi, Braun TERMOMETR IRT 3030 (DOUSZNY), Dingo Skórzana nitowana 0.8/120cm Beżowa (10003), Tetra CO2-Optimat 1 sztuka - Zestaw CO2, EUROWET Peroxyvet - szampon do przetłuszczonej sierści 500ml, Lanberg DisplayPort HDMI, 1.8, Czarny (CA-DPHD-10CC-0018-BK), Xerox Xerox Versalink C600DN - C600V_DN, Atlantic Ogrzewacz wody OPRO+V 120L pionowy (861215), Grohe Euroeco stojąca chrom (32750000), Protos Papier kolorowy Protos A4 czerwony 80g 100ark, Vileda Zmywak stalowy Glitzi Spiral INOX 2+1 (105177), NoName Etui Carbon Fiber Nokia 6 2018 różowo-zł oty/rose gold, FunnyCase ETUI NADRUK ROCK JACK HUAWEI HONOR 9