Kable teleinformatyczne

Lynx CS Patchcord światłowodowy, 62,5/125, LC-LC, 2m (DPX-62-LC/LC-2)

Kable proste
ID produktu: 850152
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Lynx CS Patchcord światłowodowy, 62,5/125, LC-LC, 2m.

 

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
1.6 - 2m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex LC
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Gembird PP12-1.5M/B, Manhattan D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 20m czarny (335607), Maclean HDMI - HDMI 305m czarny (MCTV-683), Puro Sense Case - Samsung Galaxy S6 w/Quick View & Answer (SGS6SENSETR), Zebra Z-SLCT 2000D - (3007208-T), Rebeltec BLAZE (RECMYS00024), VivoLink HDMI - DVI-D 7.5m czarny (PROHDMIDVI7.5), Braun HC5030, Zolux Sofa Cottage 45 cm, MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 U/UTP Biały 1m (UTP601WBOOTED), Trixie PIŁKA KAUCZUKOWA W ŁAPKI 6cm, Lenovo LENOVO 5Y Keep Your Drive compatible with Onsite delivery for ThinkCentre E63z AIO - 5PS0K26214, Panta Plast Segregator A4 z nadrukiem London (197824), Zotac GeForce GT 1030 LP 2GB GDDR5 (ZT-P10300E-10L), TelForceOne Szkło hartowane Tempered Glass do Huawei P9 (OEMTG00003), HOBBYDOG Legowisko Nice brązowe r. XXL (NICBRA1), Deante Zlewozmywak 2-komorowy DUET bez ociekacza 78,5x43,5cm stal len + osprzęt ZYD 3203, Tescoma Nóż z ostrzem ceramicznym VITAMINO 15 cm (642722.00), Coccolino Floral Elixir 570ml