Kable teleinformatyczne

LogiLink Światłowód Duplex LC/ST 50/125µm OM2 1m (FP2LT01)

Nie dotyczy
ID produktu: 933975
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Światłowód wielomodowy ze złączami Duplex LC - Duplex ST. Średnice rdzenia to 50/125µ. Średnica kabla 3mm.

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Światłowód
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex ST
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: A-LAN Patchcord UTP kat 5e 1.0m czarny - KKU5CZA1.0, Acme Skompresowane powietrze 11967, Teka DBB 90, Trust Yvi (19522), Creative Sound Blaster Blaze (70GH032000000), VivoLink DVI-D - DVI-D, 10m, Czarny (PRODVIAM10), Lexton Kabel HDMI-HDMI 3m czerwony v1.4 blis - RTV002755, Spectrum LED Świecowa E27, 230V, 6W, CW (WOJ13062), ANTRA Organizer Memofix K/SA-60 Wężowy brąz , Digitus HDMI Micro HDMI, 30, Czarny (AK-330118-300-S), Rapid Retro Classic k1, black magic (5000490), Art-Pol Zegar , Eldom Nawilżacz powietrza, Wentylator ELDOM WNC10 (biurkowy; czarny), Mercury Nakładka Jelly Case do Samsung Galaxy J1 2016 jasnoniebieska, Lorus Skórzany pasek do zegarka 29 mm Lorus LOR29.001.05, Morellato Skórzany pasek do zegarka 14 mm Morellato M14.004.05, DoggyDolly Sukienka jeansowa Original zielona moro r. M, HP 15-da1006nw (6AT44EA) 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Beline Etui Pattern Huawei Mate 20 Lite wzór 5 (flamingos pink)