Kable teleinformatyczne
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

LogiLink Światłowód Duplex LC/LC 50/125µm OM2 7.5m (FP2LC07)

Nie dotyczy
ID produktu: 933988
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Światłowód wielomodowy ze złączami Duplex LC - Duplex LC. Średnice rdzenia to 50/125µ. Średnica kabla 3mm.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
FP2LC07
EAN
4052792018233
Informacje ogólne
Pomarańczowy
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Światłowód
Długość
7.1 - 10m
Złącza
Duplex LC
Duplex LC
Budowa
Izolacja
LSZH

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: V7 TOSHIBA PORTEGE R83 (V7ET-PA3929U), Remington R95, Duracell Bateria C / R14 2szt., StarTech 0.15m czarny (DP2MDPMF6IN), Silicon Power SSD Bolt B10 512 GB Czarny (SP512GBPSDB10SBK), Df Models Feder Halterung 6505, Passend Ffür DF-Models Basic Line 3, Kospel Podgrzewacz przepływowy elektryczny + bateria (EPS2-5,5 Twister), Hyperbook N85S i7-8750H/8GB/1000 GTX1060 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Home PL, Asarto HP 363Y, MSI GV72 (8RC-017XPL) 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/, Staples Koperta kartonowa A5 100/pac, Lorus Chronograf RM349EX9, Q&Q CE01-002 Cyrkonie, NoName Etui Carbon Fiber Xiaomi Redmi Mi A1 złoty/gold, Remax Jack 3.5mm - Jack 3.5mm 2m czerwony (12716), TelForceOne Pokrowiec Smart Diva Do Huawei Mate 20 Lite, Dell Latitude 3590 16 GB RAM/ 1 TB M.2/ 2TB HDD/ Windows 10 Pro
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni