Listwy zasilające
Do koszyka

Listwa zasilająca Lanberg 1.5m, czarna, 4 gniazda, kabel wykonany z pełnej miedzi -PS0-04E-0150-BK

Nie
ID produktu: 5326464
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Biały
  • Czarny
Długość kabla [m]:
  • 1.5
  • 3
Liczba gniazd sieciowych:
  • 3
  • 4
  • 5
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Listwa zasilająca 1.5m, czarna, 4 gniazda, kabel wykonany z pełnej miedzi

Specyfikacja

Gniazda sieciowe z bolcem uziemiającym
Gniazda sieciowe z uziemieniem typu francuskiego
Gniazda sieciowe: Standard Polski

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Samsung toner CLT-Y4072S (yellow), Dell (593-11142), Dell Acc Accu Latitude E6230 6Cell 65W (451-11980), Dynatron K2 (88885175), Allocacoc PowerCube Extended 1.5m, MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-LC/UPC, 50/125 MM OM2, 7m (FIB442007-2), MDPC-X MDPC-X Sleeve Small - Diamond-Red, 1m - SL-S-DR, VivoLink MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 25, Czarny (PROMJLSZH25), Dingo Szelki ze skóry natłuszczanej szkoleniowe "cygan" 2.5 x 106 cm - brązowe, CHABA Szelki materiałowe Standard - Czarno-czerwony XS, Reiner CYBERJACK GO PLUS - 2722000-000, INTER ZOO Klatka Big Alex Pusty G145, Suunto Pasek silikonowy do zegarków Spartan Sport Wrist HR Sakura Strap Suunto Sakura roz. uniw (SS022933000), Goobay Akumulator Ni-MH Sub-C 1,2V 4000mAh HP-10C FT (72809), iBOX IBOX SEJF KSIĄŻKA 180X115X55 MM, Rystor KOŃCÓWKA DO RAPIDOGRAFU SUPER PROFESSIONAL 1,40MM 110-140, ETA ETA016690000, Balance Płyn do prania tkanin kolorowych 1,5 L, Totally Games Star Wars: TIE Fighter Special Edition Steam CD Key