Sieci - komponenty

LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM (FVT-0204TXFC)

ID produktu: 954137
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ: Gniazda, ramki, moduły, puszki
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

1.25Gbps Single-mode BIDI Industrial SFP Transceiver, 10km, TX 1310nm / RX 1550nm, -40°C to 85°C.

Specyfikacja

Srebrny
Typ
Gniazda, ramki, moduły, puszki

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: BitFenix Panel z oknem Prodigy Niebieski BFC-PRO-300-BBWA-RP, Omega HDMI - HDMI, 3, Czarny (41683), Herma Etykiety samoprzylepne, niebieskie, okragłe 8 mm, 5632 Szt. - 2213, Hauppauge HD Colossus 2 (01581), Blaupunkt Pure Coaxial 66.2, Equip TV 650316, Atosa Klips metalowy 6 sztuk (260466), Realpower 3-Port USB QC3.0 25W(5V/5A) (163720), ARRMA Ochrona dachowa (AR320326), Sencor SWK 1771GR, Hyperbook N85S i7-8750H/8GB/1000 GTX1050Ti 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Tescoma Foremki do formowania dań, 4 szt. , MicroBattery 10.8V 4.4Ah do Fujitsu Fmvnbp178 (MBI54244), PRESSEL Pudło archiwizacyjne na segregator 525x310x335mm brązowo-niebieski, opakowanie 10 sztuk (PRS106), AZO Digital Przetwornica napięcia 24 VDC / 230 VAC ECO MODE SINUS IPS-2000S 2000W, Seagate 14TB IronWolf ST14000VN0008 14TB 7200RPM 256MB, Dell Inspiron 7786 (7786-7413), Orink Toner Q2610A do drukarek HP LaserJet 2300 / 2300N / 2300DN / 2300D | Black | 6000str. LH2610A OR uniwersalny, Telewizja Polska S.A. Złota Setka Teatru Telewizji. Immanuel Kant DVD