Wentylatory komputerowe

LEPA Casino LPVC4C12P, 120mm, 4-kolorowy (LPVC4C12P)

ID produktu: 696132
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Poziom hałasu [dBA]: 25
  • Prędkość obrotowa [obr./min.]: 600 - 1600
  • Przepływ powietrza [CFM]: 63.91
  • Rozmiar wentylatora [mm]: 120
  • Wtyczka zasilająca: 4-pin PWM
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Klasa rozmiaru wentylatora 120 mm
Rodzaj łożyskowania wentylatora brak danych
Prędkość obrotowa wentylatora 600-1600 obr./min
Głośność wentylatora 15-25 dB
Szerokość 120 mm
Wysokość 120 mm
Grubość 25 mm
Typ złącza zasilania 4-pin
Termistor Nie
Żywotność 50000 godz.
Przepływ powietrza 24,85-63,91 CFM
Ilość diod 36 szt.
Kolor diod
  • niebieski
  • Czerwony
  • zielony
  • biały
Dodatkowe informacje
  • W zestawie: adapter 3-pin do 4-pin
  • Różne kombinacje podświetlenia

Specyfikacja

Czarno-przezroczysty
Kolor podświetlenia
Wielokolorowy
Adapter 3-pin/4-pin

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Impuls-PC HDMI - HDMI 3m czarny, Zebra ZT230 (ZT23042-D0E000FZ), InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 30m (88530J), LogiLink CAT7 S/FTP Patchkabel Primeline PIMF szary 3,00m (CQ4062S), Sony RMF-TX200E (149312911), IBM FRU45N1147, Verbatim Store 'n' Go 1.5 TB USB 3.0 (53226), Gembird Kieszeń rack dla dwóch dysków HDD/SSD 2.5" do montażu w zatoce 3.5" (MR3-2SATA2.5-01), Kangaro VERTICA 45 GRANATOWY (0428-0072-02), Expression TUSZ DO HP (951XL) CYAN (P) - CN046AE, Nivona Cafe Romatica 789, iSound HM-260 niebieskie, MyScreen Protector Szkło HybridGLASS do Xiaomi Redmi Note 4/4X, Wozinsky Tempered Glass szkło hartowane 9H do LG K10, KingHoff Marmo 20cm , Wessper Szkło hartowane do Samsung J7 2017, GALD Półka Stojąca Flipper, Venge połysk (15 .3K.p5_V_połysk), Diverse DiscBox DVD A5 mit Adressfenster links, Digitus Patchcord światłowodowy LC - LC, Multi-Mode, 50/125, OM3 2m (DK-HD2533-02 / 3)