Laptopy wyprzedażowe i poleasingowe
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Laptop Dell Latitude E5250

ID produktu: 4144360
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Latitude E5250

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy na laptopa, 30 dni na baterię
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: OWC Mercury Electra 120 GB 2.5" SATA III (OWCSSDEX6G120), Hama Jack 3.5mm - Jack 3.5mm 1.5m czarny (001223260000), BlueLounge Sling (US-IB-01), Amica 510GEH3.33ZpTaDpA(W), VivoLink D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 7.5m czarny (PROVGAFM7.5), MicroConnect LC/SC 9/125µm OS2 1m (FIB421001), MicroConnect Kabel miniSAS 26p - miniSAS 26p 2m (SFF8088/SFF8088-200), APC Propellers Śmigło 8x4.5MRP Multirotor Pusher (APC/LP08045MRP), Brodit SM-T230, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM4 1m (54343), Avacom z dwoma wyjściami USB 5V/3.1A (NACL-2XKK-TPC), Techly Techly I-CASE IPC-240L mATX Rack 19" 2U, czarna (101980), G.Skill Sniper X, DDR4, 64 GB, 3000MHz, CL16 (F4-3000C16Q-64GSXKB), Ubiquiti Ubiquiti PowerBeam AC ISO Gen2 25dBi 5GHz AC 450+ Mbps, GigE PoE - 5 Pack!, Dell Precision Core i5-8500, 8 GB, Intel HD Graphics 630 Quadro P620, 256 GB SSD Windows 10 Pro, Aerocool THUNDER3X EC1 AIR Czarny (AERO-EC1-B)